A101 Dondurulmuş Pasta Fiyatları

A101 dondurulmuş pasta fiyatları da sık sık araştırılan konulardandır. Birbirinden farklı birçok çeşit ile pasta bulabilmek mümkündür. A101 market dolaplarında ise dondurulmuş versiyonu yer almaktadır. Çok lezzetli ve kaliteli olduğunu belirtebilirim. Bana göre fiyatları da oldukça makul durumdadır. 2022 yılında da A101 bizlere muhteşem tatlılar sunmaya devam etmektedir. Tüm ayrıntılarıyla birlikte bilgi almak için web sitemizi kullanabilirsiniz.

A101 dondurulmuş pasta fiyatları 2022
A101 dondurulmuş pasta fiyatları 2022

Dondurulmuş pastanın en büyük özelliği pratik olmasıdır. Evde en baştan yapmak çok zahmetlidir. Ayrı ayrı birçok malzeme gerektirir. Dolayısıyla maliyeti yükseldiğinden pahalıya gelebilmektedir. Vakti kısıtlı olanlar için en iyi seçenek donuk halde satılanlardır. A101 dondurulmuş pasta aldığınızda ekstra bir çaba göstermenize ihtiyaç yoktur. Tek yapılması gereken oda sıcaklığında bekletilmesidir. Buzları çözündükten sonra afiyetle yiyebilirsiniz. Ayrıca A101 dondurulmuş pasta fiyatları sayesinde ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz.

A101 dondurulmuş pasta fiyatı
A101 dondurulmuş pasta fiyatı

Günümüzde yaşanan zamlardan dolayı etiketler biraz sık değişmeye başladı. Bundan ötürü doğru verilere ulaşmak da biraz uğraştırıcı olabiliyor. Sizler için direkt olarak A101 mağazalarını ziyaret ediyorum. Güncellenmiş fiyatlar varsa not alarak yazılarımda yansıtıyorum. Bu sayede evden çıkmadan bilgilendirilmiş oluyorsunuz. Aynı durum dondurulmuş pasta fiyatları için de geçerlidir. Buradan 2022 versiyonunu öğrenebilir ve uygun gelirse şubeye uğrayabilirsiniz.

A101 dondurulmuş yaş pasta fiyatı
A101 dondurulmuş yaş pasta fiyatı

Bu tatlı çeşidinin bir diğer ismi ise yaş pasta olarak geçmektedir. Epey bir çeşide sahiptir. Karışık meyveli, profiterollü, çikolatalı, frambuazlı ve çilekli gibi seçenekleri vardır. Damak tadınıza hangisi uyarsa onu satın alabilirsiniz. Aralarında benim favorim ise çikolatalı yaş pasta olmuştur. Yoğun bir aroması olduğu için birkaç dilim birden yedirtmektedir. Tüm bunların yanı sıra A101 yaş pasta fiyatları hala alınabilir seviyelerde kalabilmektedir. Bence bütçenizi sarsmadan bu keyfi yaşamanızı sağlamaktadır.

  • Dondurulmuş fıstıklı yaş pasta fiyatı =39,90 TL
  • Dondurulmuş pasta çeşitleri çikolatalı/frambuazlı/meyveli = 37,90 TL

A101 dondurulmuş patates fiyatı
A101 krema fiyatı
A101 maya fiyatı
A101 Torku Banada fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın