A101 Dondurulmuş Patates Fiyatı

A101 dondurulmuş patates fiyatı sıkça gündeme gelmektedir. En güncel gıda fiyatlarını aktarmayı sürdürüyorum. Patates kızartması herkesçe çok sevilen harika bir yemek türüdür. Dışarıdan sipariş edilebileceği gibi evde de yapılmaktadır. Bunun için de en kolay yol dondurulmuş patates almaktır. A101’e giderek ucuz fiyatı ile satın alabiliyorsunuz. Sonrasında hiç çözdürmenize gerek kalmadan direkt kızarmış yağa atarak pişirebilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içinde çıtır çıtır pişmiş patatesiniz hazıra hale gelecektir.

A101 dondurulmuş patates fiyatı
Pişmeye hazır dondurulmuş patatesler.

A101 dondurulmuş patates nasıl? diye soracak olursanız son derece kaliteli diyebilirim. Onunla yapılan her türlü tarif başarılı sonuç vermektedir. Tavuk ızgara yanına harika uyum sağlamaktadır. Ayrıca yanında ketçap, mayonez, hardal ve barbekü sos ile daha güzel bir hale getirilebiliyor. Aslında evde normal patates ile de bu söylediklerim uygulanabiliyor. Fakat kabukların soyulması ve dilimlenmesi uzun uğraşlar gerektiriyor. Sizin de benim gibi vaktiniz darsa hazır versiyonuna yönlenebilirsiniz. Bana göre A101 dondurulmuş patates fiyatı da avantajlar sağlamaktadır.

A101 dondurulmuş patates fiyatı
Elma dilim patatesler.

Mutfağınızda fritöz varsa işiniz iyice kolaylaşacaktır. Kısaca bahsetmek istiyorum.

  • Öncelikle makineye istenen miktarda sıvıyağ koyalım.
  • İdeal sıcaklığa ulaşması için uygun dereceye getirelim.
  • Yağ ısındıktan sonra poşetini açtığımız donuk patatesleri içine atalım.
  • Tahmini 10 dakika içerisinde hazır hale gelmiş olacaktır.
  • Aynı Nimet pizza da olduğu gibi zahmetsizce  yemeğinizi yiyebilirsiniz.

A101 dondurulmuş patates ne kadar? diye bir soru aklınıza gelebilir. 2022 yılında kilogram fiyatı 14 TL olarak satıştadır.

Oy Verin.

Yorum yapın