A101 Dorbi Kakao Fiyatı

A101 Dorbi kakao fiyatı için inceleme yapıyoruz. Kakao pek çok tatlı içerisine konulan yardımcı bir malzemedir. Tatlılara hem görsel hem de lezzet katması nedeniyle sıkça satın alınmaktadır. A101 marketlerde de kakao bulmak mümkündür. Son derece uygun fiyatlı Dorbi kakao ile sizler de muhteşem tarifler uygulayabilirsiniz. A101 son dönemlerde sıkça indirim günleri düzenlemektedir. Haftanın belirli günlerinde pek çok gıdada fiyatları düşürebilmektedir. Siz de ucuz fiyata kakao almak istiyorsanız sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

A101 Dorbi kakao fiyatı
Kakao tozu.

Dorbi markası tamamen A101’e özeldir. Yani sadece bu marketlere üretim yapmaktadır. Farklı firmalarda bulabilmeniz imkansızdır. İmalat yapan fabrikalar ile A101 satın alma departmanı anlaşma yapmaktadır. Kendisi için paketlenen kakaolar araçlarla bölge merkezlerine dağıtılmaktadır. Sonrasında stok durumuna göre şubelere teslim ediliyor. Tüm bu operasyonun büyük kısmını kendisi yaptığı için A101 Dorbi kakao fiyatı çok daha uyguna geliyor. Bütçenizi zorlamadan alışverişin keyfini çıkarmak için A101’e uğramanız yeterli. Güncel bilgiler için ise guncelmarketfiyati.com adresini kullanabilirsiniz.

A101 Dorbi kakao fiyatı
Kakaolu harika bir kek.

Ben kakaoyu en çok kek yaparken kullanıyorum. Sade kek yemeyi pek sevmediğimden kurtarıcı oluyor. Kısaca nasıl yapıldığını söyleyeyim. Önce yumurta, yoğurt ve unu bir kapta güzelce çırpıyorum. Hamur haline geldikten sonra Dorbi kakao tozu serpiyorum. İyice yedirdikten sonra yağlı kek kalıbına döküyorum. 180 derecelik fırında 30 dakika piştikten sonra hazır hale geliyor. Üstelik tüm bunlar için cebimden çok fazla para harcamıyorum. Tasarruf etmek için A101 şubelerini sık sık ziyaret ediyorum. 2022 yılına ait tüm ayrıntıları da paylaşmaya devam edeceğim.

  • A101 Dorbi kakao tozu fiyatı 2022’de 7,90 TL’dir.

Diğer yazımıza da göz atabilirsiniz; a101 kabartma tozu fiyatları

5/5

Yorum yapın