A101 Krema Fiyatı

A101 krema fiyatı sıkça incelenen konulardan birisidir. Yardımcı gıda ürünleri arasında popülerliğini korumaktadır. Birçok markette krema satışı mevcuttur. A101 raflarında da yerini almaktadır. Uygun fiyatı ile benim de tercihim olmaktadır. Yoğunluğu ve kıvamı gerçekten idealdir. Her türlü yemek içerisinde kullanılabilir. 2022 yılına ait tüm ayrıntılarıyla sizlere aktarıyor olacağım. Bizzat mağaza ziyareti yaparak elde edilen verilerdir. Bundan dolayı tamamen güncel ve doğrudur.

Krema en çok tavuk ve makarnaya yakışmaktadır. Bunun dışında da pek çok tarif içerisinde kendine yer bulmuştur. Harika bir menü oluşturmak için siz de A101’e uğrayarak gerekli tüm malzemeleri edinebilirsiniz. Ev ekonominizi önemsiyorsanız öncesinde fiyatlarına bakmanızda fayda vardır. Harcayacağınız parayı daha iyi yönetmiş olursunuz. 2022 senesine ait olan A101 krema fiyatı için ise web sitemizi takip edebilirsiniz. Herhangi bir değişiklik olması halinde hızlıca yansıtılmaktadır.

A101 krema fiyatları 2022
A101 krema fiyatları 2022

Lezzetli ve farklı yiyecekler yapmayı sevenler için krema çok iyi bir alternatiftir. Örneğin işe makarna haşlamakla başlayabilirsiniz. Bir tavaya tereyağı ve sıvıyağ ekleyerek ısınmasını bekleyebilirsiniz. Sonrasında üzerine kuşbaşı dilimli tavukları ekleyiniz. En son aşamada ise A101 sıvı krema dökünüz. Bir süre kavurup istediğiniz baharatları ekleyiniz. Yıkayıp süzdürdüğümüz makarnaların üzerine ekleyip iyice karıştırınız. Yemeğiniz servis edilmeye hazırdır. Tüm bunları A101 krema fiyatları ile son derece uyguna yapabilirsiniz.

A101 sıvı krema fiyatları 2022
A101 sıvı krema fiyatları 2022

A101’de çok sayıda marka ile krema satışı yapılmaktadır. Bunlardan bazıları Tikveşli, Birşah ve İçim olmaktadır. Hepsi de gayet kaliteli ve ucuz fiyatlıdır. Dolayısıyla gözünüz kapalı bir şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz. Aldıktan sonra buzdolabında saklamanızı tavsiye ederim. Özellikle sıcaklıkların yüksek olduğu günlerde ekşime yapabiliyor. Kutu krema üzerinde deformasyon olmamasına da dikkat etmelisiniz. Bunlar dışında A101 krema fiyatı konusunda bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

A101 kutu krema fiyatları 2022
A101 kutu krema fiyatları 2022

Kremalar kullanılacak alanlara göre farklı çeşitlere sahiptir. İçerisinde bulunan süt yağı oranı da buna göre değişmektedir. Örneğin yemeklerde kullanılacaksa %18 yağa sahip krema seçilmelidir. Ancak tatlılar için yoğunluğu daha fazla olan %30 yağlı versiyonu daha iyi olacaktır. İkisi için de A101’e uğramanız yeterlidir. Yüksek performans sağlayan bu ürünler birçok kişinin beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca A101 kutu krema fiyatları da cebinizden fazla meblağ çıkmamasını sağlamaktadır.

  • Tikveşli kutu krema fiyatı = 11,90 TL
  • İçim %18yağlı kutur krema fiyatı = 12,90 TL
  • Birşah sıvı krema fiyatı = 15,90 TL

A101 Nimet yufka fiyatları
A101 maya fiyatı
A101 fındık fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın