A101 Lavaş Fiyatı

A101 lavaş fiyatı günümüzde her üründe olduğu gibi zamlardan etkilenmiştir. 2023 yılına girilmesi ve enflasyon nedeni ile yeni zamlar A101 lavaş ekmek fiyatı artışına neden olmuştur. Tüketiciler de başta en büyük zincir marketlerden birisi olan A101 ve diğer marketlerde uygun fiyata lavaş ekmek bulmak için araştırma yapmaktadırlar. Bu durum internete de yansımakta ve zamların ardından internette de uygun fiyatlı lavaş araması son zamanlarda daha da artmıştır.

Bizler de sitemizde yer vermiş olduğumuz diğer ürün fiyatları gibi lavaş fiyatı hakkında da 2023 yılına ait güncel A101 lavaş fiyatı hakkında bilgi vereceğiz. 

A101 Lavaş Ekmek Fiyatı 2023

İnsanların günümüzde çoğu ürüne gelen zamlardan dolayı ilk önce fiyat araştırması yapması artık normalleşmişken, fiyatı merak edilen ürünlerden birisi olarak dikkat çeken lavaş ekmek fiyatı da sitemizde bu yazıyla yer almaktadır. A101’den lavaş fiyatı araştırması yapan ve A101 zincir marketlerden birisine giden kişinin güncel olarak karşılaşacağı fiyat şu şekildedir: 

A101 Lavaş Çeşitleri Fiyatları 
Nimet Lavaş (12 adet) 15,90 TL 
Nimet Lavaş (6 adet) 9,90 TL 
A101 Lavaş Ekmek Fiyatı 2023

Sofraların vazgeçilmezi haline gelmiş olan ekmek yerine bazı zamanlar kullanılabilen lavaş, bazen de diğer yiyecekler ile özdeşleşmiş hale gelmektedir. Bunlar kimi zaman et çeşitleri olurken kimi zaman da çiğ köfte gibi malzemelerin tüketilmesi esnasında vazgeçilmez bir parça olabilmektedir. Ekmek yerine en çok kullanılan hamur işi olarak bilinmesi ve talebin hiçbir zaman bu ürüne karşı azalmaması dolayısı ile A101 lavaş ekmek fiyatı araştırması Devam etmektedir.  

Yukarı kısımda tablo içerisinde belirtmiş olduğumuz lavaşlar, A101 marketlerde sürekli olarak satışa sunulmaktadır. Bu ürünler kimi zaman aktüel ürünler kataloğunda yer alarak indirime de girebilmektedir. Bazı zamanlar lavaş çeşidi olarak tam buğdaylı lavaş da A101 marketlere gelmektedir. Bu ürünün de fiyatı gelmiş olduğu zamana göre değişiklik gösterebiliyor ve paket içerisinde bulunan lavaş adedine göre A101 yetkilileri tarafından fiyatları belirleniyor.  

Yazımız içerisinde belirtmiş olduğumuz tüm lavaş fiyatları 2023 yılı için güncel olsa da sürekli olarak değişen fiyatlara tedbir olarak A101 marketlerden lavaş alacağınız zaman raftaki etiket fiyatını da kontrol etmeyi unutmayınız. 

A101 Lavaş Fiyatı 2023 güncel

Bu içeriğimizde sizlere A101 Lavaş Fiyatı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Unutmamalısınız ki bu fiyatlar haftalık olarak güncellendiğinden dolayı bazı günlerde fiyatı yanlış görebilirsiniz. Bu durumda yorum olarak belirtirseniz A101 Lavaş fiyatları için daha hızlı aksiyon alabiliriz.

5/5

Yorum yapın