A101 Su Fiyatları Güncel

A101 su fiyatları içeriğimizle karşınızdayız. Su, vücudun en temel ihtiyaçlarından biridir. Hepimiz suyu günlük hayatta sık sık kullanmaktayız. Yemek öncesi, yemek sonrası, yorgunlukta vb. durumlarda ilk aklımıza gelen içecek türüdür.

Herkesin bildiği üzere küresel çapta ciddi bir enflasyon söz konusu. Kaynakların azalması ve tüketimin artması su fiyatlarını da önemli ölçüde etkiliyor. A101 market zincirlerinde suyun her zaman stokta olduğunu belirtmekte fayda var. Peki, A101 su fiyatları ne kadar oldu? Sizler için tüm detayları derledik. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

A101 Su Fiyatları

A101 su fiyatları güncel listesine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Veriler, 2023 yılına aittir. Fiyatlar değişiklik gösterdiği takdirde güncellenecektir.

ÜrünFiyat
Hamidiye Su (5LT) Fiyatı8 TL
Hamidiye Su (1LT)2,5 TL
Hamidiye Su (1,5LT) Fiyat3 TL
Hamidiye Su (0,5LT)1,5 TL
A101 Su (1,5LT) Fiyatı3 TL
A101 Su (0.5 LT)1,5 TL
A101 Su (5 LT) Fiyat8 TL
Hayat Su (0.5 Litre)4.5 TL
Hayat Su (5 Litre) Fiyatı15 TL
Hayat Su (1.5 Litre)5 TL
A101 Su Fiyatları Tablosu

Su ürünleri Türkiye’nin dört bir yanındaki A101 mağazalarında mevcuttur. Ek olarak 2,75 lt, 0,5 tl Hisar suyu ve 5 lt Kardelen suyu da yer alıyor. Bahsi geçen ürünler genel olarak suyun geldiği bölgelere yakın A101 marketlerinde satışa sunuluyor.

A101’de Satılan Su Markaları

Bu içeriğimizde sizlere A101 su fiyatları konusundan bahsedeceğimizi belirtmiştik. Şimdi sırada ise A101 mağazalarında satılan su markalarını sizlerle paylaşacağız. İşte o markalar;

  • Kardelen Su
  • Hisar Su
  • Buzdağı Su
  • Hayat Su
  • Erikli Su
  • Hamidiye Su

A101 Su Kalitesi

A101, ülkemizin en popüler market zincirlerinden biri olarak faaliyet gösteriyor. Bu kadar fazla ilgi görmesinin nedeni de şüphesiz ucuz etiketlerdir. Doğal olarak su da ucuzdur. Müşterilerin büyük bir çoğunluğu A101 mağazalarından lezzetli ve ucuz su almayı sever. Ayrıca güvenli ve temiz içme suyu almak isterler. Hal böyle olunca da A101 marketlerinde satılan suyun kalitesi de merak ediliyor. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse; bu ürünler çeşitli kontrollerden geçer. Tüm gereklilikleri sağlayan sular onaylanır ve satışa sunulur. Yani güvenli ve temizdir.

A101 Su Arıtma Cihazı

A101 Su fiyatı ne kadar?

5 litrelik bir A101 su fiyatı 8 TL olarak kayıtlara geçmiştir. Yarım litre küçük sular ise 1.5 TL olarak satışa sunulmaktadır.

Erikli su A101’de Var Mı?

Evet. A101 market zincirlerinde Erikli su bulunmaktadır. Her şubede olmasa da büyük bir çoğunluğunda mevcut olduğu söylenebilir.

Bu içeriğimizde sizlere A101 su fiyatları hakkında güncel fiyat listesini paylaştık. Fakat bilmeniz gerekir ki her ürün anlık olarak zamlandığından dolayı A101 su ürünü de zamlanmış olabilir. Bu durumda bizi suçlu bulan kullanıcılarımız var fakat biz tüm fiyatları haftalık olarak güncelliyoruz. Eğer ki fiyatlarda bir yanlışlık görürseniz bize bildirin en kısa sürede düzeltelim.

Bilgilendirme: A101 su ürününü alırken mutlaka son kullanım tarihine dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünün fişini veya faturasını kaybetmeyin. Aksi halde herhangi bir sorunda geri iade edemezsiniz.guncelmarketfiyati.com

Bu içeriğimizde sizlere A101 su fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Unutmamalısınız ki bu fiyatlar haftalık olarak güncellendiğinden dolayı bazı günlerde fiyatı yanlış görebilirsiniz. Bu durumda yorum olarak belirtirseniz A101 su fiyatları için daha hızlı aksiyon alabiliriz.

5/5

Yorum yapın