A101 Torku Banada Fiyatı

A101 Torku Banada fiyatı birçok kullanıcımız tarafından sorulmaktadır. Kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden birisi de çikolata kreması oluyor. Ekmek diliminin üstüne sürülebilen Torku Banada ile midenizi şenlendirebilirsiniz. Bunu yapmak için de size en yakın A101 şubesini ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile sepetinize eklemeniz yeterli olacaktır. Ekonomik alışverişin doğru adresi A101’in sattığı tüm ürünler yüksek kaliteye sahiptir. Ayrıca son derece de ekonomiktir. Aktüel kampanyalar ile farklı markalar ve çeşitler de getirebilmektedir. Torku Banada markası da buna dahil olmaktadır.

A101 Torku Banada fiyatı
Ekmek üstünde harika giden Torku Banada.

Kakaolu fındık kremasının kahvaltılar dışında da birçok kullanım alanı vardır. Örneğin evde waffle tatlısı yapmak için kesinlikle idealdir. Tariflere bakarak pişirdiğiniz hamurun üzerine sürdükten sonra meyvelerle süsleyebilirsiniz. Aynı şekilde A101 Torku Banada ile krep de yapabilirsiniz. Gerçekten muhteşem bir uyum sağladığını söylemeliyim. Son derece kaliteli kakao çekirdekleri ve fındıklar ile üretildiği belli olmaktadır. Kıvamı birçok rakibine göre daha iyidir. Tadı da sizi mutluluktan havaya uçuracak cinstendir. Hem de A101 Torku Banada fiyatı oldukça ucuz kalmıştır.

A101 Torku Banada fiyatı
A101 Torku Banada ile yapılmış muhteşem waffle tost.

Torku markası son yıllarda oldukça büyük atılımlar yapmıştır. Önceden daha çok yerel marketlerle çalışırken şu anda birçok zincir markette paketlerini bulmak mümkündür. A101 raflarında yer alan Banada kakaolu fındık kreması da bu şekildedir. İhtiyaç duyduğunuz her an mağazalarına giderek temin edebilirsiniz. Birçok farklı kilogram ile sizlere sunulmaktadır. Kalabalık bir aileniz varsa büyük boyları tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Çünkü bu sayede A101 Torku Banada fiyatı avantajlı hale gelmektedir. 2022 yılına ait bütün detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz. Daha önce alıp kullandıysanız görüşlerinizi bildirmeyi de lütfen unutmayın.

  • Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 400 gr fiyatı = 22,90 TL

  • Banada Miniki Kakaolu Fındık Kreması 875 gr fiyatı = 29,95 TL

  • Torku Banada 700 gr fiyatı = 31,50 TL
  • Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 900 G fiyatı = 38,90 TL

  • Torku Banada 1.5 kg fiyatı = 45,50 TL

  • Torku Banada 2.5 kg fiyatı = 105 TL

A101 fındık fiyatı
A101 Dorbi kakao fiyatı
A101 damla çikolata fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın