Bim Bakliyat Fiyat

Bim bakliyat fiyat listesi konusu sıkça araştırılmaktadır. Kaliteli gıdaları ucuz fiyata almak isteyenler birçok market arasında kıyaslama yapmaktadır. Dolayısıyla gündeme gelen konulardan birisi de Bim’de satılan bakliyatlar oluyor. Çok sayıda çeşitle tüm ihtiyaçları karşılayan Bim fiyat dengesini de sağlamaya devam ediyor. Sürekli kaliteyi ön planda tutması da ekstra bir avantaj oluşturmaktadır.

Bim bakliyat fiyat listesi 2022
Bim bakliyat fiyat listesi 2023

Her mutfakta olmazsa olmazlardan birisi bakliyatlardır. Her türü son derece sağlıklı ve yüksek besin değerlerine sahiptir. Bundan dolayı en yakın markete giderek Bim bakliyat fiyat listesi 2023 versiyonu için inceleme yaptım. Tüm gıda ürünlerinde yapılan zamlardan etkilendiğini tespit ettim. Yine de bilinen birçok markaya göre hesaplı geldiğini iletebilirim. Siz de bu konuya göz gezdirip doğru seçimi yapabilirsiniz.

Bim bakliyat fiyat listesi 2022
Bim bakliyat fiyat listesi 2023

Bim’in son derece popüler olan markası Efsane beğenileri kazanmaktadır. Farklı marketlerde bulmak mümkün olmamaktadır. Bu sayede tüm süreç otomatik olarak ilerlemektedir. Mağazalarda birçok maliyet yaratacak durumdan da kaçınılmaktadır. Tüm bunlar sonucunda ise Bim bakliyat fiyat listesi çok daha avantaj sağlamaktadır.

Bim Mercimek Fiyatı 2023

Bim mercimek fiyatı 2023 yılında da uygun seviyelerdedir. Mercimek ile çok sayıda yemek yapılabilmektedir. En bilineni ise çorba olmaktadır. Bir tencereye soğan, salça ve yağ koyularak kavurulur. Sonrasında yıkayıp süzdüğümüz Bim mercimekler eklenir. Üzerine sıcak su koyularak pişirilir. Son derece sağlıklı ve leziz çorbanız hazır olacaktır. Fiyatı da gayet avantaj sağlamaktadır.

Bim Mercimek Fiyatı 2022
Bim Mercimek Fiyatı 2023

Sevilen bir diğer kullanım alanı ise mercimek köftesidir. Geniş bir tavaya kırmızı mercimek konularak kaynatılır. Üzerine ince bulgur ve biber salçası eklenir. İyice yoğurularak yumuşak kıvama getirilir. Sonrasında elimize parça parça alarak yuvarlanmaya başlanır. Yanında marul ve limon ile şahane olmaktadır.

Bim Efsane Mercimek Fiyatı

Bim Efsane mercimek fiyatı 2023 yılında biraz artsa da hala alınabilir seviyelerde kalmıştır. Tüm ayrıntıları aşağıda görebilirsiniz. Herhangi bir güncelleme olursa düzenleme yapılacaktır

  • Efsane 1 kg yeşil mercimek = 22 TL
  • Efsane 1 kg kırmızı mercimek = 24 TL

Bim Nohut Fiyatı 2023

Bim nohut fiyatı da bir diğer ele alacağımız konu olacak. Çok lezzetli bir gıda olan nohut Bim reyonlarında kendine yer bulmuştur. Özellikle et ile birleştiğinde gerçekten mükemmel uyum yakalamaktadır. Bunun dışında salatası da sıkça tüketilmektedir. Pilavın üstüne koyulduğunda da harikalar yaratmaktadır. İçeriğinde yoğun bitkisel protein bulunmaktadır. Dolayısıyla diyetlerinize dahil edebilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken şey tuz oranının az olmasıdır.

Bim Nohut Fiyatı 2022
Bim Nohut Fiyatı 2023

Bim Efsane Nohut Fiyatı

Bim Efsane nohut fiyatı ile siz de alışverişlerinizi kolayca halledebileceksiniz. Sepetinize eklerken fazla düşünmenize gerek kalmayacaktır. İsterseniz toplu alıp düdüklü tencerede kaynatabilirsiniz. Sonrasında poşetleyerek buzluğa atabilirsiniz. Bu sayede kullanacağınız miktarını çıkartıp israfın önüne de geçebilirsiniz.

  • Efsane 1 kg nohut fiyatı = 26 TL

Bim Bulgur Fiyatı 2023

Bim bulgur fiyatı bana göre bakliyatlar içinde en iyisidir. Muazzam bir pilav deneyimi için siz de Bim’e uğrayabilirsiniz. Tereyağını erittikten sonra bulgurları atabilirsiniz. Üzerine soyup rendelediğiniz sarımsakları dökebilirsiniz. Son aşamada da kemik suyu koyabilirsiniz. Bu biçimde yaptığınız bir bulgur pilavı parmak ısırtan türden olacaktır.

  • Efsane bulgur 1 kg fiyatı = 9,90 TL
Bim Bulgur Fiyatı 2022
Bim Bulgur Fiyatı 2023

Bim Kuru Fasulye Fiyatı 2023

Bim kuru fasulye fiyatı için de araştırma gerçekleştirdim. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlarından biri olan kuru fasulye de Bim marketlerde müşterilerine sunuluyor. En önemli konu bence eşit şekilde pişmesidir. Bazılarının sert kalması tadını da olumsuz etkilemektedir. Saban kuru fasulye için böyle bir şey şu ana kadar yaşamadım. Daha önce hiç almadıysanız bir test etmenizi tavsiye ederim. Onunla yapılan tüm tarifler epey bir güzel olmaktadır.

  • Saban kuru fasulye 1 kg fiyatı = 23 TL

Bim Türk kahvesi fiyatı
Bim iskender fiyatı
Bim Cupido fiyatları

Oy Verin.

Yorum yapın