Bim Baldo Pirinç Fiyatı 2023

Bim Baldo Pirinç Fiyatı

Bim baldo pirinç fiyatı konusunda tüketicilere ekonomik çözümler sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan Bim’de tüketicilerin uygun fiyatları bulabilmesi için kendine ait markaların satışı yapılıyor. Bim’in kendi markası olarak pirinç Efsane adı ile satılmaktadır. Baldo pirinç olarak pilav yapılmasında kullanılır. İri taneli, lezzetli olan pirincin kullanıldığı pilavlar sofraların vazgeçilmezi olmayı başarıyor.

Pilavlık olarak tanımlanan baldo pirinç Bim’de 1 kiloluk ve 2,5 kiloluk paketler halinde satılmaktadır. Bu sayede tüketiciler de ihtiyaçlarını karşılayacak miktarda alabilmektedirler. Yaşanan fiyat dalgalanmalarından markette bulunan ürünlerde etkilenmektedir. Bundan dolayı ürünlerin fiyatlarında sık sık değişiklikler oluyor. Kimi zaman zincir marketin yaptığı indirim kampanyaları ile fiyatlarında indirimler de olmaktadır.

Bim Baldo Pirinç Fiyatı
Bim Baldo Pirinç Fiyatı

Bim Pilavlık Pirinç Fiyatları

Pilavın lezzetli olmasında en önemli etken doğru pirincin seçilmesidir. Bim’de satılan Efsane markalı bu pirincin özelliği ise pilavlık olmasıdır. Türkiye’nin en verimli topraklarında üretilen bu pirinç kalitesi ile tüketicilerin en çok tercih ettiği pirinçler arasında yer alıyor. Bim baldo pirinç fiyatı uygun olması ile tüketiciler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Pilavı sık yapan kalabalık aileler 2,5 kg olan paketleri tercih etmektedirler. Efsane pilavlık pirincin tercih edilmesini sağlayan özellikleri arasında şunlar bulunmaktadır.

  • Kokusuz ve renksizdir
  • Hafif bir yapıya sahiptir
  • Pişerken suyu tam olarak çeker
  • Piştiğinde tane tane ayrılır kesinlikle yapışmaz
  • İri taneli ve lezzetlidir
Bim Baldo Pirinç Fiyatı
Bim Baldo Pirinç Fiyatı

Bim Baldo Pirinç Fiyatı 2023

Pirinç fiyatlarında son yıllarda oldukça önemli miktarda artışın olduğu görülmektedir. Bundan dolayı da tüketiciler en uygun fiyatların hangi markette olduğunu araştırmaya devam etmektedirler. Yapılan fiyat araştırmasında zincir market öne çıkmayı başarmaktadır. Market fiyat artışları devam ederken Bim baldo pirinç fiyatları ekonomik olmaya devam ediyor. Zincir market bunu tüm Türkiye’de çok sayıda şubesi olması ve şubelerinde kendi markasını taşıyan ürünleri satması ile başarıyor.

Bim’de bulunan ürünlerin kalitesi ve ekonomik fiyatı ile tüketicilerin düşük maliyetlerle ihtiyaçlarını karşılamaları mümkün olmaktadır. Gıda ürünlerinin fiyatlarında sık değişiklik olduğundan pirinç fiyatlarını öğrenmek için marketin online sitesine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda siteden sipariş vererek evinizden çıkmadan alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca bim bebek bezi fiyatları için tıklayınız.

Oy Verin.

Yorum yapın