Bim Bebek Maması Fiyatları

Bebeklerin beslenme düzenleri ve aldıkları besinlerin içeriği çok önemlidir. Bu nedenle bebek mamaları özenle bebekler için hazırlanmaktadırlar. 2023 zamlarının ardından bebek sahibi olan bireyler BİM bebek maması fiyatları zamlarını merak etmeye başladılar. 

BİM’de Satılan Bebek Mamaları

Mamaların içeriğinde standart maddelerin yanı sıra ekleme yapılarak bebeklerin sağlığının desteklenmesi sağlanmaktadır. Prebiyotik katkıları ile bebeklerin bağışıklık sistemleri güçlendirilmektedir. Omega 3 ve omega 6 içerikleri ile sinir sistemi, beyinsel aktiviteler gibi işlevler desteklenmektedir. Nükleotit içerikleri ile hücre çoğalmasına katkıda bulunulmaktadır. Büyüme üzerinde olumlu etkileri olan bebek mamaları maalesef zamlar etkisiyle fiyat artışı yaşamıştır. 

Bütün ürünlere yansıyan fiyat artışlarından etkilenen vatandaş BİM bebek maması fiyatları konusunda araştırma yaparak güncel fiyat sorgulamasında bulunmaktadır. 

Mamaların içerikleri bebeklerin sağlığı için oldukça önemli maddeler içermektedir. Mamaların olay sindirimi ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi mama kullanımının şart olmasına neden olmaktadır. Bebek maması alışverişi öncesinde 2023 mama fiyatlarından haberdar olmak isteyen kişiler için güncel fiyatları sorguladık. İşte güncel 2023 BİM bebek maması fiyatları.

BİM Bebek Mamalarının Güncel 2023 Fiyatları 

İçeriklerine ve markalarına göre bebek mamaları farklı fiyatlara sahiptir. Güncel fiyatlar ve BİM marketlerinde satılan markalar şu şekilde listelenmiştir;

Bim marketlerinde Bebevita ve Hero Baby markaları yoğunlukta satılmaktadır. Iki markanın da raf fiyatları aşağıda listelenmiştir. 

  • 2023 Bim Bebivita Devam Sütü Fiyat: 60 TL 500 gram
  • 2023 Bim Bebivita Kavanoz Mama Çeşitleri (farklı çeşitler): 445 TL 125 gram
  • 2023 Bim Hero Baby kavanoz Mama Çeşitleri Fiyatları: 5,25 TL 125 gram
  • 2023 Bim Hero Baby karışık kaşık mama fiyatları (sütlü irmikli pirinçli mama): 18,90 TL 400 gram
  • 2023 Bim Bebivita kaşık maması fiyatları:  17,95 TL 300 gram

Fiyatlar en son fiyatlar olup sürekli güncellenen zamlar dolayısıyla revize edilmemiş olabilmektedir. Güncelleme sıklığına oldukça dikkat edilmekte ve en güncel 2023 fiyatları sitemizde ziyaretçiler için sunulmaktadır. 

Gramajına, içeriğine ve markasına göre değişkenlik gösteren fiyatlar şuan için güncel olarak raflarda bu şekildedir. Zamların sürekliliği nedeniyle değişimler olabilmektedir. 

İlginizi Çekebilir;

Oy Verin.

Yorum yapın