Bim Cheesecake Fiyatı

Bim chessecake fiyatı genellikle tatlı&pasta düşkünleri tarafından merak ediliyor. Bim market zincirlerindeki cheesecake fiyatları diğer markalara kıyasla çok daha ekonomik fiyatlarla sunuluyor.

Sizler için Bim cheesecake fiyatı başlığı altında güncel ve detaylı bilgiler hazırladık. Marketlere gittiğinizde farklı bir fiyatla karşılaşırsanız yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Böylece cheesecake fiyatlarının sürekli güncel kalması sağlanmış olur. Ekonomik gelişmeler neticesinde pek çok tüketici gıda ürünlerinin fiyatlarını sürekli takip eder hale geldi. Bu durum gayet normaldir. Çünkü ürünlerin fiyatları sık sık değişiyor.

Bim cheesecake çeşitleri dolap içerisinde donuk halde bulunyor. O nedenle eve geldiğiizde yemeden önce bir süre çözülmesini bekleyebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Cheesecake soğuk tüketilmesi gereken bir üründür. Yani ısıtmanıza gerek yoktur. 15 dakika ya da yarım saat dinlendirmeniz yeterli olacaktır.

Bim cheesecake çeşitleri limonlu, frambuazlı ve ahududulu olmak üzere genellikle 3 çeşitte sunuluyor. Bazı il ve ilçelerde bu çeşitlilik daha da fazla artabilir.

Bim Cheesecake Fiyatı

Her insanın tatlı ihtiyacını karşılaması için kendi zevkleri ve tercihleri bulunur. Tatlı ve pasta denildiğinde ilk akla gelenlerden biri de cheesecake olarak bilinmektedir. Ürünün meraklıları için aşağıda Bim cheesecake fiyatı ve çeşitlerini paylaştık.

ÜRÜNFİYAT
Bim Limonlu Cheesecake fiyat21,90 ₺
Bim Frambuazlı Cheesecake Fiyatı21,90 ₺
Bim Limonlu Ahududulu Cheesecake fiyatı21,90 ₺
Bim Cheesecake fiyatı tablosu

Bim Cheesecake Kalitesi

Bim Cheesecake Kalitesi
Bim Cheesecake Kalitesi

Bim Cheesecake kalitesi, pastanelerdeki ürünleri aratmayacak niteliktedir. Yumuşak dokusu, eşsiz lezzeti, soğukluğu ve dayanıklılığı müşterileri cezbeden en önemli noktalardan biridir. Üstelik tüm bu özellikler son derece hesaplı fiyatlarla satışa sunuluyor. 20-25 TL gibi fiyatlarla kendiniz, aileniz ya da dostlarınızla birlikte tatlı bir anı yaşayabilirsiniz. Müşterilerden gelen geri bildirimlerin %90’ı olumlu yönde gerçekleşiyor. Pek çok kişi Bim cheesecake ürünlerinden övgü dolu sözlerle bahsediyor.

Bim Cheesecake Tadım Denemesi

Bim cheesecake lezzetine dair diğer tüketicilerin görüşlerine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Bim cheesecake fiyatları artar mı?

Bim Cheesecake fiyatları, tüm gıda ürünlerinde olduğu gibi maalesef yakıt, nakliye, döviz ve enflasyonlara bağlı olmak kaydı ile zamlanmaktadır. Dolayısıyla cheesecake fiyatlarında önümüzdeki haftalarda %10’luk bir artış bekleniyor.

Bim cheesecake fiyatı güncel mi?

Paylaşmış olduğumuz fiyat verileri Bim market zincirlerindeki 2023 fiyatlarını kapsamaktadır. Herhangi bir değişiklik olduğunda güncellenmektedir.

Bu içeriğimizde sizlere Bim cheesecake fiyatı hakkında güncel fiyat listesini paylaştık. Fakat bilmeniz gerekir ki her ürün anlık olarak zamlandığından dolayı A101 su ürünü de zamlanmış olabilir. Bu durumda bizi suçlu bulan kullanıcılarımız var fakat biz tüm fiyatları haftalık olarak güncelliyoruz. Eğer ki fiyatlarda bir yanlışlık görürseniz bize bildirin en kısa sürede düzeltelim.

Bilgilendirme: Bim çiğ köfte ürününü alırken mutlaka son kullanım tarihine dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünün fişini veya faturasını kaybetmeyin. Aksi halde herhangi bir sorunda geri iade edemezsiniz.guncelmarketfiyati.com

Bu içeriğimizde sizlere Bim cheesecake fiyatı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Unutmamalısınız ki bu fiyatlar haftalık olarak güncellendiğinden dolayı bazı günlerde fiyatı yanlış görebilirsiniz. Bu durumda yorum olarak belirtirseniz Bim cheesecake fiyatı için daha hızlı aksiyon alabiliriz.

5/5

Yorum yapın