Bim Cupido Fiyatları

Bim Cupido fiyatları 2022 yılında da merak konusu olmaya devam ediyor. Mısır ve buğday gevreği almak istediğimde benim tercihim Bim’den yana olmaktadır. Çocukları olan kişiler için de harika alternatifler sunmaktadır. Bunlardan birisi de Cupido gevrektir. İçerisinde çok sayıda besleyici öğe bulunduruyor. Lezzeti ile de çocuğunuzun afiyetle yemesini sağlıyor. Ayrıca yetişkinler de tercih edebilmektedir. Çoğunlukla kahvaltı sofralarında tercih edilmektedir. Bunun dışında diğer öğünlerde de tüketilebilir. 2022 yılına dair tüm fiyat ayrıntılarını yazımız üzerinden öğrenebileceksiniz. Sormak istedikleriniz için de yorum bırakabilirsiniz.

Bim Cupido fiyatları
Bir kase Cupido günlük birçok ihtiyacı karşılamaktadır.

Cupido buğday gevreği sadece Bim marketlerde bulunabilmektedir. Çünkü kendisine özel üretim yaptırmaktadır. Bu sayede de fiyatını oldukça düşük tutabilmektedir. Müşterilerinin de ilgisini kazanmayı başarmaktadır. Zaten Bim her sattığı ürünün arkasında olan bir firmadır. Memnuniyet sağlamak amacıyla kaliteyi ön plana almaktadır. Hem de Bim Cupido fiyatları gibi pek çok gıdada indirimler uygulayabiliyor. Haftanın 2 gününde aktüel kampanya düzenliyor. Farklı markalara ait ürünler getiriyor. Mevcut mısır gevreği ya da buğday gevreği için fırsatlar da sunabiliyor. Tüm bunlardan yararlanmak için guncelmarketfiyati.com sayfamızı takip etmeniz yeterlidir.

Bim Cupido fiyatları
Cupido kakaolu buğday gevreği.

Genel olarak Cupido süt ile birlikte uyum sağlamaktadır. Bir kaseye döktükten sonra üzerine dilediğiniz miktarda süt ekleyebilirsiniz. Bir süre yumuşamasını beklemek gerekiyor. Daha sonra afiyetle yiyebilirsiniz. Yemek konusunda seçici olan minikler dahi hiç itiraz etmeden severek tüketiyorlar. Bim bu konuda da size yardımcı olmak için paketlerini farklı çizgi kahramanlarla çıkartıyor. Örneğin severek izlenen Kral Şakir karakterine sahip Cupido raflarda yerini almaktadır. Bu sayede hem eğlence hem de beslenme sağlanmaktadır. Daha önce denemediyseniz şans vermenizi tavsiye ediyorum. Bunu yapmadan önce de Bim Cupido fiyatları için sayfamıza göz atabilirsiniz. 2022’ye ait detaylar aşağıdaki gibidir.

  • Cupido Mısır Gevreği Fiyatı = 14,90 TL
  • Cupido Kral Şakir Buğday Gevreği Fiyatı = 15,90 TL

Bim iskender fiyatı
A101 Torku Banada fiyatı
A101 damla çikolata fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın