Bim Kaşar Peyniri Fiyatı 2023

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

Bim kaşar peyniri fiyatı, zaman zaman merak edilen konulardan birisidir. Zincir marketler arasında sunduğu fiyat seçenekleri ve ürün kalitesi ile öne çıkan Bim, kaşar peyniri çeşitlerinde de müşterilerine en iyi fiyatları sunmaktadır.

2023 tarihi itibarıyla güncel kaşar peyniri fiyatlarını görmek için sizlere en yakın Bim marketlerini ziyaret edebilir veya internet üzerinden Bim marketlere ait olan online katalogları inceleyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan diğer alt başlıklar, bahsi geçen bu zincir market dahilinde müşteriler için satışa sunulan kaşar peyniri çeşitlerini ve güncel fiyatlarını içermektedir. Bu başlıkları inceleyerek merak ettiğiniz fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı
Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

2023 Bim Kaşar Peyniri Fiyatları Nedir?

Yeni yıla gireli az zaman olmuşken güncel kaşar peyniri fiyatları için sizler de Bim tarafından sunulan fiyat seçeneklerini merak edebilirsiniz. Bim kaşar peyniri fiyatı, bu noktada inceleyebileceğiniz bir başlık olarak ön plana çıkmaktadır. Bahsi geçen zincir market kapsamında sunulan bazı fiyatlar şu şekilde sıralanabilir:

  • 1 kg Aknaz Taze Kaşar Peyniri: 109 TL
  • 700 gr Kaanbey Taze Kaşar Peyniri: 96 TL
  • 1 kg Güneşoğlu Kaşar Peyniri: 230
  • 600 gr Peysan Taze Kaşar Peyniri: 85 TL

Sıralanan bu fiyat seçeneklerinin yanı sıra Bim marketleri ziyaret ettiğinizde fiyat açısından daha pek çok aralığın olduğunu görebilirsiniz. Sizler de kendi bütçenize uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bim Kaşar Peyniri Fiyatı
Bim Kaşar Peyniri Fiyatı

Bim Tost Peyniri Fiyatları

Bim kaşar peyniri fiyatı seçeneklerinin bütçenize göre tuzlu olduğunu düşünüyorsanız aynı market kapsamında satışa sunulan tost peyniri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Kaşar peyniri görevi gören ve en önemlisi kahvaltılarda hazırlayabileceğiniz tost için kullanabileceğiniz bu peynir çeşidi de farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulmaktadır.

  • 1 kg Teksüt Dilimli Tost Peyniri: 129 TL
  • 5 kg Gürsüt Tost Peyniri: 185 TL
  • 600 gr Pınar Tost Peyniri: 115 TL

Sıralanan bu seçenekler başta olmak üzere market kapsamında farklı gramajlar ile birlikte farklı seçeneklerin olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu fiyatları değerlendirerek sizler için en uygun fiyata sahip tost peyniri veya kaşar peyniri tercih edebilirsiniz.

Bim kimin ve sahibi kim için tıklayınız.

Oy Verin.

Yorum yapın