Bim Kek Fiyatları Koli, Ülker, Casey ve Eti

En tatlı aperatiflerden Bim kek çeşitleri, Bim kek fiyatları vb. detayları sizler için derledik. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

Bim marketler zinciri geniş ürün portföyü, uygun fiyatları ve kolay ulaşılabilir olması sayesinde müşterilerin ilk tercihlerinden biri olarak biliniyor. Şirket, kek çeşitleri açısından da son derece geniş bir yelpazeye sahip. Hepimiz gün içerisinde çeşitli aperatiflere ihtiyaç duyarız. Keklerde bunlardan biridir.

Herkesin zevki farklı olduğu için tüketiciler genellikle çeşitliliğin bol olduğu marketleri seçer. İşte Bim marketler tam da bu noktada devreye giriyor. Üzümlü, kakaolu, muzlu v. pek çok çeşide bu mağazalardan ulaşabiliyorsunuz. Ancak müşterilerin merak ettiği en önemli konu Bim kek fiyatları olarak karşımıza çıkıyor.

Bim Kek Fiyatları

Aşağıda Bim kek fiyatları 2023 güncel tablosu yer almaktadır. Markete gitmeden önce fikir sahibi olabilmeniz adına incelemenizi tavsiye ederiz.

ÜrünFiyat
Bim Casey Kek Meyveli/Kakaolu Baton 220 Gr Fiyatı11,50 TL
Eti Popkek Muz Kremalı 180 Gr17,50 TL
Eti Popkek Kakao Kremalı 60 Gr Fiyat4,35 TL
Eti Browni İntense 50 gr4,50 TL
Eti Browni İntense Mini Kek 10X16 Gr Fiyatı18,50TL
Ülker Dankek Rulo Pasta 235 Gr19,50 TL
Ülker Olala Mini Sufle 162 Gr Fiyat15,00 TL
Bim Casey Kek Çikolatalı Kek 180 Gr11,45 TL
Kekstra Jöleli Kek 35 Gr Fiyatı3,00 TL
Caseu Çikolata Soslu 180 Gr11,50 TL
Eti Popkek Muzku 60 Gr Fiyat4,25 TL
Eti Popkek Kakaolu 60 Gr4,25 TL
Eti Popkek Bitter Çikolatalı 60 Gr Fiyatı4,25 TL
Dankek Poti Muffin Kakolu3,00 TL
Dankek Poti Meyveli Muffin Kek Fiyat3,00 TL
Eti Popkek Kakolu Fındıklı3,00 TL
Bim kek fiyatları tablosu

Bim Kek Ürünleri Kalitesi

Eğer sizlerde abur cuburdan hoşlanıyorsanız Bim kek ürünleri imdadınıza yetişebilir. Günün herhangi bir saatinde tatlı ya da tuzlu bir yiyecek arıyorsanız denemenizde fayda var. Bim kek markaları genellikle köklü firmaların bünyesinde barındırılıyor. Hatta bazıları da ödüllü ürünler olarak biliniyor. Kek çeşitleri, yediden yetmişe herkes tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Satış rakamlarının son derece yüksek olduğu söylenebilir.

Bim Kek Kalıbı Çeşitleri

Daha büyük ve lezzetli kekler için aşağıdaki videoda bulunan kek kalıplarına göz atabilirsiniz.

Bim kek fiyatları artar mı?

Dünya genelinde yaşanan enflasyon tüm gıda ürünlerine yansıyor. Dolayısıyla belirli aralıklarla keklerin de zamlanmasına muhtemel gözüyle bakılıyor.

Bim kek çeşitleri lezzetli mi?

Müşterilerden gelen geri bildirimler kek çeşitlerinin lezzetli olduğu yönündedir. Çeşit fazla olduğu için kendi zevkinize göre rahatlıkla seçim yapabiliyorsunuz.

Bu içeriğimizde sizlere Bim kek fiyatları hakkında güncel fiyat listesini paylaştık. Fakat bilmeniz gerekir ki her ürün anlık olarak zamlandığından dolayı A101 su ürünü de zamlanmış olabilir. Bu durumda bizi suçlu bulan kullanıcılarımız var fakat biz tüm fiyatları haftalık olarak güncelliyoruz. Eğer ki fiyatlarda bir yanlışlık görürseniz bize bildirin en kısa sürede düzeltelim.

Bilgilendirme: Bim kek ürününü alırken mutlaka son kullanım tarihine dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünün fişini veya faturasını kaybetmeyin. Aksi halde herhangi bir sorunda geri iade edemezsiniz.guncelmarketfiyati.com

Bu içeriğimizde sizlere Bim kek fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Unutmamalısınız ki bu fiyatlar haftalık olarak güncellendiğinden dolayı bazı günlerde fiyatı yanlış görebilirsiniz. Bu durumda yorum olarak belirtirseniz Bim kek fiyatları için daha hızlı aksiyon alabiliriz.

4.7/5

Yorum yapın