Bim Ketçap Fiyatları Calvin, 400 GR

Bim ketçap fiyatları sofralarına renk katmak isteyenler tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Ketçap, özellikle fastfood tarzı yiyeceklerde çok sık kullanılır. Bunun yanında makarnanın da vazgeçilmezidir.

Yemeklerin lezzetine lezzet kattığı için çok sık tüketilir. Ketçap çeşitleri Bim marketlerde emsallerine kıyasla daha geniş bir yelpazede sunuluyor. Farklı boylarda ve gramajlarda birbirinden kaliteli ketçapları satın alabiliyorsunuz.

Ancak müşteriler kalitesinden ziyade Bim ketçap fiyatları ve çeşitlerini merak ediyor. Sizler için tüm detayları derledik. Şimdi hiç vakit kaybetmeden ayrıntılara geçelim.

Bim Ketçap Fiyatları

Bim ketçap fiyatları 2023 güncel verileri aşağıda paylaşılmıştır. Kendi ihtiyaçlarınıza göre aşağıdakilerden birini satın alabilirsiniz. En önemlisi de markete gitmeden önce fikir sahibi olabilirsiniz. Fiyatlarda herhangi bir değişiklik olduğunda tablomuz güncellenecektir.

ÜrünFiyat
Bol Bol Ketçap Sade 1 Kg Fiyatı10,90 ₺
Bol Bol Ketçap Acılı 1 Kg10,90 ₺
Calvin Ketçap 400 Gram Fiyat13,90 ₺
Bim Ketçap Fiyatları Tablosu

Bim Ketçap Kalitesi

Bim Ketçap Kalitesi
Bim Ketçap Kalitesi

Bim marketler zincirinin müşterileri ketçap ürünlerine dair ağırlıklı olarak olumlu geri bildirimlerde bulunuyor. Uzun süre dayanması, hesaplı olması ve gramajının yüksek olması gibi avantajlar pek çok tüketiciyi cezbediyor. Lezzet açısından da tam not aldığı söylenebilir. Bim marketlerin en çok satan ürünlerinden biri olduğunu belirtmekte de fayda var. Kendi zevkinize göre acılı ya da acısız seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Eğer acıya karşı hassassanız, ancak yine de denemek istiyorsanız endişelenmeyin. Acılı ketçabın acı oranı tam kararında bırakılmış. Yani rahatsız edici bir durum söz konusu değil. Ek olarak tüm ürünler gibi ketçaplarda çeşitli kalite kontrollerinden geçer. Onay alan ürünler satışa sunulur. Güvenilir ve sağlıklıdır.

Ketçaplı Makarna Tarifi

Dakikalar içerisinde leziz bir makarna yapmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz.

Bim ketçap fiyatları artar mı?

Bim ketçap ürünlerinin 2022’ye kıyasla ciddi bir artış yaşadığı biliniyor. Tabi bu artışta etkili olan pek çok etken var. Tüm ürünler gibi ketçaplarda da önümüzdeki aylarda %20’lik bir artış gözlemlenebilir.

Bim ketçap hangi yemeklerde kullanılabilir?

Patates kızartması, makarna çeşitleri ve sandviç ürünlerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha lezzetli bir öğün geçirebilirsiniz.

Calvin ketçap iyi mi?

Calvin ketçapın Calve marka ketçaplara çok benzediği ifade ediliyor. Oldukça hesaplı fiyatlarla satışa sunuluyor. Tam bir fiyat performans ürünü denebilir.

Bu içeriğimizde sizlere Bim ketçap fiyatları hakkında güncel fiyat listesini paylaştık. Fakat bilmeniz gerekir ki her ürün anlık olarak zamlandığından dolayı A101 su ürünü de zamlanmış olabilir. Bu durumda bizi suçlu bulan kullanıcılarımız var fakat biz tüm fiyatları haftalık olarak güncelliyoruz. Eğer ki fiyatlarda bir yanlışlık görürseniz bize bildirin en kısa sürede düzeltelim.

Bilgilendirme: Bim ketçap ürününü alırken mutlaka son kullanım tarihine dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünün fişini veya faturasını kaybetmeyin. Aksi halde herhangi bir sorunda geri iade edemezsiniz.guncelmarketfiyati.com

Bu içeriğimizde sizlere Bim ketçap fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Unutmamalısınız ki bu fiyatlar haftalık olarak güncellendiğinden dolayı bazı günlerde fiyatı yanlış görebilirsiniz. Bu durumda yorum olarak belirtirseniz Bim ketçap fiyatları için daha hızlı aksiyon alabiliriz.

5/5

Yorum yapın