Bim Kola Fiyatları – 2,5 LT Kola Fiyatı

Bim kola fiyatları diğer marketlere kıyasla çok daha uygun bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu da yediden yetmişe tüm müşterileri cezbediyor.

Yiyecek-içecek sektörü son birkaç yıldır önemli fiyat dalgalanmalarına maruz kaldı. Küresel çapta yaşanan enflasyon, fiyat artışlarında son derece etkili oldu. Ancak tüm bunlara rağmen Bim marketler zincirinde kola fiyatları minimum seviyede yükseliş yaşadı.

Bim Kola Fiyatları

Bim kola fiyatları ve çeşitlerine dair güncel verileri sizler içi derledik. Fiyatlara dair fikir sahibi olmak ve bütçenize buna göre ayarlamak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

ÜrünFiyat
Le’Cola 250 ml Kola Fiyatı7,50 TL
Coca Cola 2.5 lt Kola23,75 TL
Coca Cola 1.5 lt Kola Fiyat17,50 TL
Le’Cola 1 lt Kola13,50 TL
Le’ Porta Portakal 2.5 lt Fiyatı16,50 TL
Coca Cola Kutu 250 ml
Bim kola fiyatları tablosu

Bim Kola Çeşitleri ve Kalitesi

Bim Kola Çeşitleri Kaliteli Mi?
Bim Kola Çeşitleri Kaliteli Mi?

Kola, insanın içini rahatlatan lezzetli bir içecektir. Hemen hemen tüm yemeklerin yanında vazgeçilmez içeceklerden biri olarak bilinmektedir. Özellikle sıcak havalarda çok sık tercih edilir. Bim marketlerde satışa sunulan kolalar arasında sadece şirketin kendi ürünleri değil, coca cola gibi popüler markalarda yer alır.

Coca cola zaten uzun senelerdir kalitesini kanıtlamıştır. Bim’in kendi ürünü olan Le Cola’da kısa süre içerisinde büyük ilgi yakalamayı başarmıştır. Le Cola, köklü kola şirketlerini aratmayacak nitelikte bir kaliteye sahiptir. Ayrıca portakallı çeşidi de mevcuttur. Kendi zevkinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Bim’in kendi ürünleri, diğer markalara göre daha hesaplı fiyatlara sahiptir. Yani özetle Le Cola fiyatları diğer kolalara göre çok daha avantajlı diyebiliriz.

Bim Le Cola Tadım İncelemesi

Bim marketlerde en çok satılan kola çeşitlerinden biri olan Le Cola’nın tadım incelemesine aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Bim Le Cola Tadı Nasıl?

Le Cola, Bim marketlerde en çok satılan içecek türlerinden biridir. Tüketicilerden gelen geri bildirimlere göre Pepsi ve Coca Cola ile büyük bir benzerlik oranına sahip.

Bim kola fiyatları artar mı?

Bim kola fiyatları özellikle 2022 senesine göre bir hayli zamlandı. Bu durum ağırlıklı olarak yurt dışı markalarında yaşanıyor. Bim’in kendi ürünlerinde artışlar minimum seviye de gerçekleşiyor. Enflasyon ve nakliye masraflarına göre önümüzdeki aylarda %20’lik bir zam daha gelebilir.

Bu içeriğimizde sizlere Bim Kola Fiyatları hakkında güncel fiyat listesini paylaştık. Fakat bilmeniz gerekir ki her ürün anlık olarak zamlandığından dolayı A101 su ürünü de zamlanmış olabilir. Bu durumda bizi suçlu bulan kullanıcılarımız var fakat biz tüm fiyatları haftalık olarak güncelliyoruz. Eğer ki fiyatlarda bir yanlışlık görürseniz bize bildirin en kısa sürede düzeltelim.

Bilgilendirme: Bim kola ürününü alırken mutlaka son kullanım tarihine dikkat etmelisiniz. Ayrıca ürünün fişini veya faturasını kaybetmeyin. Aksi halde herhangi bir sorunda geri iade edemezsiniz.guncelmarketfiyati.com

Bu içeriğimizde sizlere Bim Kola Fiyatları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Unutmamalısınız ki bu fiyatlar haftalık olarak güncellendiğinden dolayı bazı günlerde fiyatı yanlış görebilirsiniz. Bu durumda yorum olarak belirtirseniz Bim kola fiyatlari için daha hızlı aksiyon alabiliriz.

5/5

Yorum yapın