Bim Peynir Fiyatları

2023 Bim peynir fiyatları ve kaşar peynir fiyatları son zamanlarda sıkça sorulmaya başlandı. Bu içeriğimizde peynir fiyatı hakkında detaylı bilgiyi ziyaretçilerimize sunacağız. Ayrıca elbette Bim peynir çeşitleri ve lor peynirleri hakkında da verilerimiz mevcut. Guncelmarketfiyati.com farkı ile ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Şimdi hiç vakit kaybetmeden fiyat listesine bir göz atalım.

Bim, bu ürün grubu içerisinde en önemli market zincirlerinden biri olmayı başarmıştır. Diğer birçok üründe olduğu gibi, çok çeşitli ürünlerle karşılaştık. Çedardan beyaz peynire ve kaşar peynirine kadar geniş bir yelpazesi mevcut. Bu ürünlerin çeşitlerine de yazımızda yer vereceğiz. Ne de olsa peynir kahvaltılarımızın ilk temel maddesidir.

Bim Peynir Çeşitleri

Ziyaretçilerden ve müşterilerden sıkça sorulan bir diğer soru da Bim peynirlerinin çeşididir. Aslında mevcut soru işaretlerini kaldırabilmemiz için bu soru hakkında bir bilgi listesi verme ihtiyacı hissediyoruz. Aşağıdaki listede Bim peynir çeşitlerini görebilirsiniz.

  • Aknaz
  • Peysan
  • Kaanbey
  • Trakya
  • Binvezir
  • Dost

Müşterilerden gelen geri bildirimlere göre Dost ve Aknaz bu tablonun en sevilenleri arasında diyebiliriz. İnsanlar genellikle Dost peynirini ve Aknaz peynirini tercih ederler. Bim’in en beğenilen ve en çok satan ürünleri arasında elbette diğer ürünler de yer alıyor.

Bim Peynir Fiyatları

Bim peynir fiyatları diğer market zincirlerine kıyasla çok daha ekonomik bir şekilde sunuluyor. Dolayısıyla Bim marketleri müşterilerin uğrak yerlerinden biri haline geliyor.

Bim Peynir ÇeşidiFiyatı
Peysan Beyaz Peynir – Tam Yağlı (300G) fiyatı40 TL
Binvezir Beyaz Peynir Koyun Keçi Sütlü (350G)45 TL
Binvezir Ezine – İnek Peyniri (400G)52 TL
Hellim Peynir (225G) fiyatı35 TL
Aknaz Beyaz Peynir – Yarım Yağlı (500G)55 TL
Aknaz – Beyaz Peynir (600G) fiyat65 TL
Teksüt – Antep Örgü Peynir38 TL
Kerem – Çubuk Toptane Peyniri (250G)30 TL
Üç Köşem – Eritme Peyniri – Tam Yağlı (8*15G)22 TL
Kerem – Taze Peynir (200G) fiyat25 TL
Kerem – Labne (300G)30 TL
Yemeli – Mihaliç Peyniri (250G)25 TL
Şavak – Tulum Peyniri (500G) fiyatı45 TL
Aknaz Beyaz Peynir – Tam Yağlı (1KG)55 TL
Dost Süzme Peynir – Tam Yağlı (500G)40 TL
Dost – Süzme Peynir (500 G) fiyat40 TL
Dost – Süzme Peynir (1KG)65 TL
Aknaz Beyaz Peynir – Tam Yağlı (750G) fiyatı48 TL

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları

Bim Kaşar Peyniri Fiyatları
Bim Kaşar Peyniri Fiyatları

Daha önce de söylediğimiz gibi Bim kaşar peyniri peyniri fiyat listesine de değineceğimizden bahsetmiştik. Kaşar peyniri verilerini içeriğimizin bu bölümüne dahil etmek istiyoruz. Gerekli araştırmayı yaptıktan sonra önce listelenen çeşitlere, ardından fiyat listesine gitmeye karar verdik. Bu nedenle çeşitliliği görerek ardından fiyatı kafanızda belirlemeniz daha mantıklı olacaktır.

Bim Güneşoğlu 1 kg kaşar peyniri fiyatı 230 TL olarak karşımıza çıkıyor. Trakya – Eski Kaşar Peyniri (300G) fiyatı ise 45 TL’lik fiyatı ile en uygun ürünlerden biri olarak sunuluyor. Aknaz – Tost Peyniri (1KG) ise 108 TL’lik fiyat etiketiyle listeleniyor. Hemen peşinden 85 TL ile Peysan – Taze Kaşar Peyniri (600G) ürünü geliyor.

Bim Peynir Çeşitleri Ekonomik Fiyatlar

1KG Peynir Bim Marketlerde Ne kadar?

1kg peynir genellikle Aknaz markası tarafından sunuluyor. Fiyatı ise 109 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Bim Marketlerde Peynir Fiyatları Ne Kadar?

Bim peynir fiyatları 20 TL ila 110 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kendi damak tadınıza göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Bilgilendirme

Bu konumuzda Bim peynir fiyatları, peynir çeşitleri ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için guncelmarketfiyati.com web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

5/5

Yorum yapın