Bim Plastik Bardak ve Tabak Fiyatları

Son zamanlarda artan fiyatlar dolayısıyla kullanıcılarımız bim plastik bardak ve tabak fiyatları sorgulaması yapmaya başlamıştı. Bizde sizlere detaylı olarak fiyat bilgilerini bu yazımızda aktaracağız.

Malumunuz son gelen zamlardan bim mağazalarında satılan plastik bardaklar ve tabaklarda nasibini almıştı. Bizde sizlere güncel olarak bu fiyatları paylaşacağız.

Bim Plastik Bardak Fiyatları

Bim Plastik Bardak Fiyatları

Bim plastik bardak fiyatları konusunda sizlere bahsettiğimiz üzere güncel zamlı fiyatları paylaşacağız. Bu fiyatlar son gelen zamlardan sonra alınan verilerle güncel Ocak 2023 plastik bardak fiyatlarını paylaşacağız;

  • Bim Plastik Bardak 20’li ürün fiyatı; 17,50 TL’dir.

Yukarıda sizlere Bim plastik bardak fiyatları konusunda Ocak 2023 verilerini paylaştık, bu verilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bim Plastik Tabak Fiyatları

Bim Plastik Tabak Fiyatları

Bim plastik tabak fiyatları konusunda sizlere bahsettiğimiz üzere güncel zamlı fiyatları paylaşacağız. Bu fiyatlar son gelen zamlardan sonra alınan verilerle güncel Ocak 2023 plastik tabak fiyatlarını paylaşacağız;

  • Bim Plastik Tabak 10’lu ürün fiyatı; 18,90 TL’dir.
  • Bim Plastik Çatal ve Kaşık 10’lu ürün fiyatı; 14,90 TL’dir.

Yukarıda sizlere Bim plastik tabak fiyatları konusunda Ocak 2023 verilerini paylaştık, bu verilerin yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bim plastik bardak ve tabaklara zam geldi mi?

Evet, geçtiğimiz hafta Bim plastik bardak ve tabak ürünlerine %32 oranında bir zam uygulandı.

Bim plastik bardak ve tabaklar sağlığa zararlı mı?

Hayır, tüm sağlık sertifikalarının sağlandığını ve onlara uygun olarak üretildiğini belirttiler.

Sizlere bu içeriğimizde BİM Fiyatları kategorisinde bir rehber içerik yayımladık. Diğer içeriklerimizi incelemek isterseniz tıklayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Bilgilendirme

Bu konumuzda Bim Plastik Bardak ve Tabak Fiyatları, kıyma çeşitleri ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için https://guncelmarketfiyati.com/ web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

5/5

Yorum yapın