Bim Süt Fiyatı, Dost ve Pınar

Bim süt fiyatı son dönemin gündemden düşmeyen konularındandır. Bu içeriğimizde ise Bim Dost süt fiyatları başta olmak üzere Pınar süt fiyatlarındanda bahsedeceğiz.

Bim’e giden kişiler ilk olarak internet üzerinden fiyatları öğrenmek istemektedir. Bu sayede harcayacakları parayı daha iyi hesaplamaktadır. Ayrıca farklı marketlerle kıyaslama yapmak da daha kolay olmaktadır. Siz de altın süt fiyatları için güncel bilgi arayışındaysanız web sitemizi takip edebilirsiniz. Sürekli olarak mağazaları ziyaret ediyor ve sizler için gereken verileri derliyoruz.

Bim Süt Fiyatı 2023

Bim Süt Fiyatı 2023 verilerini merak eden kullanıcılarımız için güncel verileri derledik. Güncel market fiyatları konusu yer edindiğimiz web sitemizde bu içerikte Bim marketlerdeki süt fiyatlarının güncel verilerini aşağıdaki tabloda paylaştık;

Bim Süt ÇeşitleriFiyatları
Pınar Çocuk Devam Sütü28,50 TL
Dost Laktozsuz Süt 1 Litre21,00TL
Dost Doğal Süt 1 Litre18,50 TL
Pınar Denge Laktozsuz Süt 1 Litre28,90 TL
Dost Light Süt 1 Litre17,50 TL
Dost Süt %3.1 Yağlı 200ML6,50 TL
Dost %3,1 Yağlı Doğal Süt 1 Litre18,50 TL
Alpro Yulaf Sütü28,50 TL
SEK Laktozsuz Süt 1 Litre29,95 TL
Pınar %1,5 Yağlı Süt 1 Litre22,50 TL
Dost %1,5 Yağlı Doğal Süt 1 Litre17,50 TL
Bim Süt Fiyatı 2023

Bim Türk Kahvesi Fiyatı konusunu incelemek isterseniz diye düşündük.

Bim Dost Süt Fiyatı

Bim Dost Süt Fiyatı

Bim Dost süt fiyatını merak eden kişiler içinse bu alanda güncel Dost süt fiyat etiketlerini sizlerle paylaştık. Aşağıdaki tablodan en güncel fiyat bilgilerini inceleyebilirsiniz;

Bim Dost Süt ÇeşitleriFiyat
Pınar Süt Yarım Yağlı 1 Litre22,50 TL
Bim Dost Laktozsuz Süt 1 Litre21,00 TL
Bim Dost Light Süt 1 Litre17,50 TL
Bim Dost Doğal Süt %3 Yağlı 200 ml.5,50 TL
Bim Dost Doğal Süt Tam Yağlı 1 Litre18,50 TL
Bim Dost Doğal Süt Yarım Yağlı 1 Litre17,50 TL
Bim Dost Süt Fiyatı 2023

Bim sütlerini diğerlerinden ayıran en önemli özelliği içerdiği yağdır. Normalde yarım ve tam yağlı sütler bulmak mümkündür. Bunlar da elbette faydalıdır. Fakat özellikle yoğurt yapmak isteyenler yoğunluğu daha fazla süt arayışına girmektedir. İşte burada karşımıza Bim altın süt çıkmaktadır. Benim fikrime göre onunla yapılan her yoğurt çok lezzetli olmaktadır. Kıvamı ve sertlik oranı ise tam ayarındadır. Siz de evinizde yapmak istiyorsanız Bim’e uğrayabilir ve Dost markalı ürünlere göz atabilirsiniz.

Bim markette satılan özel markalar herkes tarafından bilinmektedir. Süt ürünleri için üretim ise Dost ismiyle yapılmaktadır. Son derece kaliteli ve uygun fiyatlı olması da benim dikkatimi çekmektedir. Bu ürün grubu içerisinde ise altın süt popülerliğini korumaktadır. Koyu sarı rengi ve mükemmel tadı ile birçok kişinin de tercihi olmaktadır. Bunun yanı sıra Bim dost süt fiyatı alınabilir düzeyde kalmaya devam etmektedir. Web sayfamızı ziyaret ederek 2023 yılına ait güncel detayları görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.

Bim Süt Çeşitleri

Bim marketlerde satılan onlarca ürün arasında süt ürünleride bulunuyor. Peki hangi süt çeşitleri Bim marketlerde satılıyor bunu öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Bim süt çeşitleri;

  • Bim Dost süt,
  • Bim Pınar süt,
  • Bim Sek süt,

ürünleri Bim marketlerde raflarda yerini almaktadır. Bu markaya sahip sütlerden satın almak isterseniz Bim marketleri ziyaret edebilirsiniz.

Bim Sütlerde Son Tüketim Tarihi Nedir?

Bim mağazalarından satın alacağınız süt ürünlerinde genelde satın aldığınız tarihten 2 yıl sonrası olarak son tüketim tarihi belirlenmektedir. Bu bilgi sadece tahmindir ve sizden yinede kontrol ederek satın almanız önerilir.

Bim marketlerde muzlu, kakaolu ve çilekli süt satılıyor mu?

Evet, Bim marketlerde süt reyonunda aromalı olarak muzlu, kakaolu ve çilekli süt satın alabilirsiniz.

4.9/5

Yorum yapın