Bim Tahin Fiyatı, Serel Tahin

Bim tahin fiyatı araştırması, soğukların kendini belli etmesiyle birlikte daha da arttı. Sitemizi ziyaret eden ve internet üzerinden araştırma yapan kişilerin Bim tahin fiyatları araştırması için bugün yazımızda Bim marketlerinde bulunan tüm tahin çeşitlenin güncel fiyatlarını sizler ile paylaşacağız.

Her ne kadar kış ayı gelmiş ve sofralarda tahinin için yer açılmış olsa da tüketicinin evine tahin götürmek istediği zaman karşılaşmış olduğu fiyat aralığı genelde yüksek olmaktadır. Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden birisi olan Bim ise müşterilerinin ihtiyaç duymuş olduğu tahini daha uygun fiyatlara satmanın peşindedir. Bim tahin fiyatı her ne kadar artan fiyatlardan etkilense de Bim’in ürünleri toptan fiyatına ucuz olarak alması, müşterilerine ürünleri daha ucuz fiyattan satabilme imkanını elde etmesini sağlamaktadır.

Bim Tahin Fiyatı 2023

Bim Tahin Fiyatını merak edenler için doğru yazıdasınız. Bim’in piyasaya oranla daha uygun diyebileceğimiz fiyatlara satış yapması ile tüketicilerin tahin almak için olan umutları biraz daha artmaktadır. Yazımızın devamında sitemizi ziyaret eden kişilere Bim marketlerinde bulunan tahinlerin güncel etiket fiyatlarını paylaşacağız.  İşte Bim tahin fiyatları 2023 güncel fiyatları;

Bim Tahin Çeşitleri Gramaj Bim Tahin Fiyat 
Serel Tahin  600 gram 39,90 TL 
Koska Halis Tahin Helvası 180 gram 16,90 TL 
Koska Sade Tahin Helvası 70 gram 13,00 TL 
Serel Tahin Helvası Sade/ Kakaolu   500 gram 27,50 TL 
Serel Üzüm Pekmezi 800 gram 32,00 TL 
Bim Tahin Fiyatı 2023
Bim Tahin Fiyatı 2023

Bim Tahin Çeşitleri 

Bim marketlerinde bulunan birçok ürünün alternatifi bulunmaktadır. Bim tahin çeşitleri için de aynı şekilde birçok alternatif müşteriye sunulmaktadır. Bim tahin fiyatı her çeşit için değişiklik göstermesinden dolayı, müşterinin ilk önce rafta bulunan tahin çeşitlerinden birini seçmesi gerekiyor. Böylece alacaklı olduğu tahin çeşidine kendisi karar verebilen müşteri, fiyat karşılaştırmasını daha rahat yapacaktır. Bizler de sitemizde yer verecek olduğumuz tahin fiyatları için ürünlerin çeşitlerine bakarak bilgilendirme yapacağız. Bu şekilde alacak olduğunuz Bim tahin fiyatı hakkında daha kesin ücret bilgisi elde etmek imkânınız olacaktır. Bimdeki son fiyat artışlarından sonra güncel olarak raflardaki tahin etiket fiyatı şu şekildedir: 

Yukarıdaki tabloda Bim tahin Fiyatları hakkında bilgilendirme yaptık. Tablodaki tüm Bim fiyatları 2023 yılı içerisinde Bim marketlerinde yer alan güncel tahin yiyecek fiyatları oluşmaktadır. Sitemizde yer alan Bim tahin fiyatı tamamen güncel olsa da fiyatların sürekli olarak değişmesine bağlı olarak mağdur olmamak ve farklı fiyat ile tahin almamak için Bim marketlerinden birisine gittiğiniz zaman muhakkak raftaki tahin fiyat etiketine bakınız. 

Bim Tahin her zaman bulunuyor mu?

2021 yılında Bim Tahin bulmak bir hayli zordu. Ancak 2023 yılı itibarıyla Bim marketlerde her zaman tahin bulunmaktadır.

Bim Tahin ne kadar?

Bim Tahin fiyatı güncel 2023 yılında ortalama olarak 35 – 40 TL civarlarında satılmaktadır.

Bu konumuzda Bim Tahin Fiyatları ve sıkça sorulan soruları ele aldık. Daha fazla fiyat bilgisi için guncelmarketfiyati.com web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

4.5/5

Yorum yapın