Bim Türk Kahvesi Fiyatı

Bim Türk kahvesi fiyatı detaylarını ele alıyoruz. Kahve severlerin uğrak noktası haline gelen Bim her ihtiyaca yönelik birçok çeşit sunmaktadır. Ülkemize özgü olan Türk kahvesi de bunlardan birisidir. Kaliteli pek çok markayı raflarında bulmak mümkündür. Aylık alışverişler listelerinizde kesinlikle yer alması gereken ürünlerdendir. Fakat markete gitmeden önce güncel ayrıntıları görmek kolay olmayabiliyor. Bundan dolayı 2023 senesine ait Türk kahvesi fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyorum. Bu sayede bütçenizi kolayca yönetebileceksiniz.

Bim Türk Kahvesi Fiyatları 2023

Çoğu kişinin merak ettiği Bim türk kahvesi fiyatı 2023 yılında ne kadar oldu sorusunun cevabını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Abdullah Efendi 100 GR Türk Kahvesi16,50 TL
Kuru Kahveci Mehmet Efendi 100 GR Türk Kahvesi23,50 TL
Mehmet Efendi 500 GR Türk Kahvesi99,00 TL
Bim Türk Kahvesi Fiyatları 2023
Bim Türk kahvesi fiyatı
Bim Abdullah Efendi Türk kahvesi fiyatı

Türk kahvesinin iyi olması için çekirdeklerinin iyi seçilmesi gerekiyor. Ayrıca kavurma işleminin de ideal şekilde yapılması lazım. Yanık olması halinde istenen lezzet sağlanamayabilir. Bana göre Bim’de satılan Türk kahveleri gerçekten farkını ortaya koyuyor. Hem tat olarak hem de fiyat olarak isteneni veriyor diyebilirim. İnternet sitelerinde yapılan yorumlarda zaten bunun göstergesi.

Normalde Bim’in kendisine özgü gıdalarına alışığız. Ancak Türk kahvesi için iki markayı bize sunuyor. Bunlardan bir tanesi Abdullah Efendi diğeri ise Mehmet Efendi olmaktadır. Bana göre Bim Türk kahvesi fiyatı ikisi içinde ekonomik kalmaktadır.

Bim Türk kahvesi fiyatı
Bim Mehmet Efendi Türk kahvesi fiyatı

Geleneklerimizde de bu kahvenin yeri ayrıdır. Misafirliklerin ve kız isteme törenlerinin de vazgeçilmezidir. Arkadaşlarınız ya da akrabalarınız geldiğinde ilk akla gelen ikramlardan birisi Türk kahvesi oluyor. İster cezvede ister makinede pişirilebiliyor. Yapmanız gereken kişi başı 1 tatlı kaşığı kahve atmak. Üzerine bir fincan soğuk su eklemek. Tercihe göre şeker miktarını da siz belirleyebilirsiniz. Kısık ateşte pişirmeye bıraktıktan sonra taşmadan altını kapatmak gerekiyor. Fincanlara eşit miktarda Bim market Türk kahvesini dağıtıyoruz. Sonra bir taşım daha kaynatıp köpük oluşması için geri kalanları da döküyoruz. Tüm bunlardan önce ise Bim Türk kahvesi 2023 verilerine guncelmarketfiyati.com sayfasından ulaşabileceksiniz. İki çeşit de 100 gram ağırlığa sahiptir.

İlginizi Çekebilir;

Sizlere bu içeriğimizde detaylı olarak Bim Türk Kahvesi Fiyatı hakkında bilgi verdik. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa mutlaka yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. guncelmarketfiyati.com üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.7/5

Yorum yapın