Dimple Viski Fiyatı, Golden Selection Fiyat

Son zamanlarda içki severlerin merak ettiği konular arasında Dimple viski fiyatı, dimple 15 years fiyat ve Dimple golden selection fiyat aramaları da dahil olmuştur. Bizde sizlere daha önceden Savoy viski fiyatı içeriğimizdeki gibi bu içeriğimizde de Dimple viski fiyatı konusu hakkında detaylı bilgiler sunacağız.

Dünyanın en eski viskisi olarak tanınan bu iskoç menşeili Dimple viski, 1600’lü John Haig tarafından üretilmiştir. Dimple viskinin 4 tür ürünü mevcuttur. Bunlar;

  • Golden Selection (Altın Seri)
  • 15 Yıllık Seri
  • 12 Yıllık Seri
  • Pinch

En az 12 yıllık olarak satışa sunulan bu viskinini milyonlarca seveni bulunmaktadır.

Dimple Viski Fiyatı 2023 🥃

Dimple viski fiyatlarını incelendiğinde aşağıdaki tablo üzerinde güncel Şubat 2023 zamlarından etkilendiğini görebiliriz. İşte güncel fiyat tablosu;

Dimple Viski Türü 🥃Fiyatı
Dimple Viski 35’lik Güncel Fiyatı399,00 TL
Dimple Viski 70’lik Güncel Fiyatı649,50 TL
Dimple Viski 100’cl Güncel Fiyatı969,00 TL
Dimple Viski Blended Scotch 70’lik 12 Years Old Fiyatı829,00 TL
Dimple Viski Golden Selection 70’lik 15 Years Old Fiyatı679,00 TL
Dimple Viski Golden Selection 50’lik 15 Years Old Fiyatı529,00 TL
Dimple Viski Fiyatı 2023

Dimple Golden Selection Fiyat 🍺

Dimple Golden Selection Fiyat 🍺

Dimple viski denilince akla ilk gelen özel üretim olan Golden Selection (Altın Seçim) viskiler gelmektedir. Özel üretim olan bu viski, orta gövdeli bir şişe yapısına sahip olarak kapalı kehribar renginde özel olarak 30’dan fazla malt ve tahıl ürünlerinin harmanlanması ile üretilmektedir. En çok aranan ve içilen Golden Selection özellikle Amerikalılar tarafından tercih edilmektedir.

Dimple Golden Selection 70’lik ve 50’lik olmak üzere 12 Yıllık ve 15 yıllık olarak ülkemizde de satışa sunuluyor. Güncel Dimple Golden Selection Fiyat hakkında bilgi almak için aşağıdaki tabloya göz atabilirsiniz;

Dimple Golden Selection 🍺Fiyatları
Dimple Viski Golden Selection 70’lik 15 Yıllık Fiyatı637,00 TL
Dimple Viski Golden Selection 50’lik 15 Yıllık Fiyatı487,00 TL
Dimple Viski Golden Selection 100’cl Güncel Fiyatı890,00 TL
Dimple Viski Golden Selection 100’cl Güncel Amerika Satış Fiyatı54,00 USD
Dimple Golden Selection Fiyat 2023

Amerika’da da satışı olan, çok sevilen Dimple viski fiyatı ve Dimple golden selection viski fiyatlarını bu içeriğimizde sizler için derledik. Burada belirtilen fiyatlar Şubat 2023 zammı sonrası etiketlere yansıyan yeni fiyatlardır.

Dimple Viski Yorumları 💬

Daha önce Dimple viski kullanan kişilerin yorumlarını merak eden kişilerin yaptığı aramanın Dimple viski yorumları olduğunu gördük. Bizde sizlere daha önce bu viskiyi içen kişilerin deneyimlerini derledik;

12 yıllık olan Dimple golden selection hediye gelmişti bir yakınımdan. Yumuşak içimi ve damakta bıraktığı tatla diğer viskilere nazaran daha iyi.

Kokusu berbat olmasına rağmen içimi çok rahat. Merdiven altı ucuz viskilerdeki gibi sek içince boğazda tıkanma yapmıyor. Tercih edilebilir..

Müdürümün ikramı üzerine 3 kadeh sek içtim. İçimi hafif rahat. Bizim chivas regal içicileri sevmez bunu genzi yakmıyor 😀

Dengesiz ama güzel viski. Kokusu çok sert içimi yumuşak ağızda alkol tadı yoğun bir şekilde hissediliyor. İçiminde damakta bal ve vanilya tadı bırakıyor bu viski tercih edilebilir.

Bu yorumlar üzerinde sizde Dimple golden selection viski satın alabilirsiniz. Özetle;

  • kokusu sert,
  • içimi yumuşak,
  • damakta bal ve vanilya tadı bırakan,

bir içkidir.

Dimple Hangi Ülkenin Viskisidir?

Dimple viski, tüm türleri ile John Haig tarafından üretilen, 1600’lü yıllardan beri üretilen ve dünyanın en eski viskileri arasında yer alan bir İskoçya viskisidir.

Dimple viskinin tadı nasıl?

Tadı ve içimi yumuşak olan Dimple viski, ağızda vanilya ve bal tatlarını yoğun bir şekilde bırakmaktadır.

Dimple 15 years fiyatı nedir?

15 years Dimple Viski Fiyatı güncel olarak Şubat zammı ile 529,00 TL’den satışa sunulmaktadır. Her üründe olduğu gibi bu fiyatta sizlerle paylaştığımız zamlı fiyatlardır.

Dimple viski nerelerde satılıyor?

Güncel olarak Tekel marketlerden, Free shoplardan ve Migros marketlerden Dimple golden selection viskileri temin edebilirsiniz.

Sizlere bu içeriğimizde detaylı olarak Dimple viski fiyatı hakkında bilgi verdik. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa mutlaka yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. guncelmarketfiyati.com üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.7/5

Yorum yapın