Disney Plus Fiyatı Ne Kadar Oldu? 2023

Disney Plus Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Disney plus fiyatı ne kadar oldu? Günümüzde teknolojinin gelişmesi dizi film sektörünü de oldukça etkilemiş durumdadır. Eskiden sadece tv dizilerini izleyip sinemada film izlemek mümkünken artık bu durum değişmiş ve dijitalde de dizi film izlemek mümkün hale gelmiştir. Üstelik dijital sayesinde dizi ve filmlerdeki sahneler sansürlenmeden yayınlanmaya başlayarak dizi film sektöründe büyük bir gelişme de sağlanmıştır. Tabi tüm bunların olabilmesi ve dünyanın her yerinden dizi film izlemek için de iyi bir dijital platforma ihtiyaç duyulmaktadır. İşte bu ihtiyacınızı da Disney Plus karşılamaktadır.

Disney Plus sayesinde sayısız dizi ve filmi yüksek kalite ile izleyebilirken ömerak ettiğiniz birçok yapımı da Disney Plus’da bulma şansına sahip olabilirsiniz. Bu şansa sahip olabilmek için ise Disney Plus’a üye olmanız ve üyeliğinizin tamamlanması için de gerekli ücreti ödemeniz yeterli olacaktır. Size sunulan tüm bu kolaylıklara sahip olup üye olmanız için ise Disney Plus fiyatı ne kadar oldu sorusunun cevabını bilmeniz yeterli olacaktır.

Disney Plus Fiyatı
Disney Plus Fiyatı

Türkiye’de Disney Plus Fiyatı Ne Kadar Oldu

Disney Plus’a üye olmadan önce Disney Plus fiyatı ne kadar oldu sorusunun cevabını merak edebilirsiniz. Bu sorunun cevabı ise şu şekildedir:

  • Disney Plus’a aylık olarak üye olursanız eğer ödeyeceğiniz ücret 64,99 TL olacaktır.
  • Aylık üye olmak yerine yıllık üye olup tek ödemede 649,9 TL’ye 10 aylık üyelik fiyatına 12 aylık üyelik hakkına da sahip olabilirsiniz.

Disney Plus’un ödeme kolaylıkları ve sizlere sunduğu fırsatlar sayesinde bir dijital platformda aradığımız her özelliği bulabilirsiniz.

Disney Plus Fiyatı
Disney Plus Fiyatı

Disney Plus ile Dünyaya Açılın

Disney Plus ile birlikte dizi ve filmleri kaliteli bir şekilde izleyebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken sadece kendi ülkenizdeki yapımları izlemekle kalmaz tüm dünyadaki yapımlara ulaşabilirsiniz. Birçok konuda çekilmiş yaratıcı, kaliteli ve sizi kendisine çeken hikayeleri Disney Plus ile izleme şansına sizler de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu kolaylıkları sahip olduktan sonra üyeliğinizi iptal ettirmek isterseniz bunu da kolaylıkla yaparak herhangi bir zorluk yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Disney Plus’ın sizlere sunduğu tüm bu kolaylıklar sayesinde de dijital platformda aradığınız tüm özellikleri Disney Plus’da bulma şansını yakalamış olursunuz.

Ayrıca elf bar fiyatı ne kadar için tıklayınız.

Oy Verin.

Yorum yapın