Hakmar Biryağ Fiyatı

Hakmar Biryağ fiyatı birçok müşterisi tarafından araştırılmaktadır. Sıvıyağ mutfakta kullanılan en temel gıda maddelerinden birisidir. Ülkemizde birçok marka ile marketlerde satışı gerçekleşmektedir. Biryağ ise kullananlar tarafından oldukça sevilen bir sıvıyağ üreticisidir. Güven veren kalitesi ile yemeklerinize ekstra lezzet katmaktadır. Ayrıca bana göre son derece hesaplıdır. Hakmar reyonlarında da uygun fiyatı ile bulunabilmektedir. 2022 yılına ait ayrıntıları bu yazımızda görebileceksiniz. Sormak istedikleriniz varsa yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Hakmar Biryağ fiyatı
Hakmar Biryağ fiyatı

Hakmar’da satılan Biryağ markası genel olarak 5 litrelik pet şişelerde bulunmaktadır. Sürekli bir ihtiyaç olduğu için benim de tercihim bu üründen yana oluyor. Her yemeğin başkahramanı olan sıvıyağı avantajlı fiyatlarla satın alabiliyorsunuz. Yakın zamanda gıda mamullerinde yaşanan fiyat artışlarından minimum şekilde etkilenmiş oluyorum. Çünkü 5 lt tek yaşayan kişilere çok uzun süreler yetebilmektedir. Kalabalık aileler için de aynı durum bence geçerlidir. Çoğunlukla 3-4 kaşı kullanıldığı düşünüldüğünde sizi epey bir idare edecektir. Ekstra olarak Hakmar Biryağ fiyatı da cebinize dost bir alışveriş yapmanızı sağlayacaktır.

Hakmar market Biryağ fiyatları
Hakmar market Biryağ fiyatları

Ucuzluk marketleri içerisinde Hakmar sadık bir müşteri kitlesi oluşturmuş durumdadır. Evime yakın olması nedeniyle ben de sıkça şubesini ziyaret ediyorum. Güncel Hakmar market Biryağ fiyatları için gerekli notları almaktayım. Bu sayede dışarı çıkmadan guncelmarketfiyati.com web sitesine bakmanız yeterli olmaktadır. Etiketlerde herhangi bir değişim yapılması halinde en kısa sürede bunları yansıtmaktayım. Ayçiçek yağı üreten kooperatiflerin bir araya gelerek kurduğu Biryağ ile siz de tariflerinizde yüksek performans alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise en yakın Hakmar mağazasına uğramaktır. İleteceğim detaylar sayesinde de 2022 fiyatlarına hızlıca ulaşabileceksiniz. Her zaman mağaza politikasının geçerli olduğunu da hatırlatmak isterim.

  • Hakmar Biryağ 5 lt fiyatı = 225 TL

A101 dondurulmuş patates fiyatı
Şok market biber fiyatları
A101 Torku sucuk fiyatları

Oy Verin.

Yorum yapın