Hakmar Kaşar Fiyatları

Hakmar kaşar fiyatları birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Kaşar her yemeğe uyum sağlayabilen harika bir peynir türüdür. Marketlerde, şarküterilerde ve peynircilerde satışı mevcuttur. Bu yazımızda Hakmar şubelerinde bulabileceğiniz kaşarları inceleyeceğiz. Çeşitleri ve fiyatları hakkında geniş bilgi sağlamaktayız. Bu sayede alışverişe çıkmadan önce kaşar fiyatı için tüm detayları öğrenebileceksiniz. Böylelikle hesabınızı daha iyi yapabilirsiniz.

Hakmar kaşar fiyatları
Hakmar kaşar fiyatları

Kaşar, süt yoğunluğu oldukça fazla olan bir gıda türüdür. Genellikle bilinen 1 kilogramı için 10 litre civarı süt kullanılması gerektiğidir. Dolayısıyla yüksek lezzete sahiptir ve her şekilde afiyetle yenilebilir. 2022 yılında artışa geçen fiyatlar nedeniyle de doğru bilgiye ulaşmak biraz zorlaşmıştır. Bu sebeple Hakmar kaşar fiyatları için en yeni etiket değerlerini sizlere aktaracağız. Konu hakkında sormak istediklerinizi yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Tost denildiğinde akla gelen bazı malzemeler vardır. Bunlar sucuk, salam, sosis, domates ve kaşardır. Bunlarla pratik bir biçimde tost hazırlanabilmektedir. Ekmeğin arasında süreceğiniz salça ile de lezzetini ikiye katlayabilirsiniz. Tüm bunlardan önce ise Hakmar kaşar fiyatı hakkında verileri web sayfamızdan görebilirsiniz. Sonrasında en yakın mağazasına giderek sepetinize eklemeniz yeterlidir. Bazı günler indirimler düzenledikleri için bunları da kendi sayfalarından takip etmekte fayda olacaktır.

Hakmar kaşar peyniri fiyatları 2022
Hakmar kaşar peyniri fiyatları 2022

İçinde kaşar kullanarak yapılabilen başka bir yemek ise fırında makarnadır. Öncelikle makarnaları haşlamamız gerekir. Sonra cam bir kaba dökebiliriz. Bir yandan da beşamel sos hazırlayabilirsiniz. Üzerine iyice gezdirdikten sonra karıştırabilirsiniz. Son aşamada ise büyük dilimlediğimiz kaşarları yerleştirmemiz yeterli olmaktadır. Fırına vererek yaklaşık 30 dakikada pişirebiliriz. Sıcak bir şekilde servis ederek midenize bayram ettirebilirsiniz. Bütün bunlardan evvel ise Hakmar kaşar fiyatı ayrıntılarını bizlerden öğrenebilirsiniz.

  • Tahsildaroğlu Eski Kaşar 350 G = 57,45 TL
  • Pınar Taze Kaşar 400 G = 67,95 TL
  • İçim Taze Kaşar Peyniri 700 G = 67,95 TL
  • Altınkılıç Mandıra Eski Kaşar Peyniri 300 G = 46,65 TL
  • Tire Süt Kooperatifi Organik Taze Kaşar 400G = 69,75 TL

Hakmar çay fiyatları
Hakmar Biryağ fiyatı
Hakmar kıyma fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın