Savoy Viski Fiyatı

Son zamanlarda alkol sever insanlar tarafından merak edilen konular tarafında Savoy viski fiyatı da bulunuyor. Alkol fiyatları kategorimizin bu içeriğinde son zamlardan nasibini alan bu içki hakkında; savoy viski 100 lük fiyatısavoy viski 1 lt fiyatı, savoy viski 70lik fiyatı ve savoy viski yorumları konularına da değineceğiz.

Viski severlerinin büyük çoğunluğunun Savoy viskiyi sevdiğini söylemeyi ihmal etmemek isteriz. Bu viski, bulgarlar tarafından özel olarak Bulgaristan’da üretilmektedir. Çoğu insanın sevdiği bu viskiyi;

  • Migros,
  • Edirne Tekel,
  • Freeshop

gibi alkol satış yerlerinden satın alabilirsiniz.

Savoy Viski Fiyatı 2023

2023 yılına girmemizle beraber alkol fiyatları kategorimizde okurlarımızın en çok merak ettiği bilgiler başında Savoy Viski fiyatı geliyordu. Bizde sizlere detaylı olarak fiyat bilgisi çıkarttık;

Savoy ViskiFiyatı
Savoy Viski 1 LT Fiyat 2023350 TL
70 lik Savoy Viski230 TL
güncel savoy viski fiyatları

Savoy viski, ilk bulgarlar tarafından harman olarak üretilmeye başlanmıştır. Satışa sunulmadan önce meşe fıçılarında en az 3 yıl bekletildiği söylenmektedir. İçimi ve lezzeti olarak Black Ram viskilere göre daha kaliteli olduğunu belirtenler mevcut.

Savoy viski tercih ederken yumuşak içimi olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca bu viski Türkiye’de satılmamaktadır. Bulgaristan’da üretilerek satışı yapılmaktadır. Eğer yolunuz Bulgaristan’a düşerse veya tanıdığınız varsa onların vasıtasıyla getirtebilirsiniz.

Savoy Viski Yorumları

Savoy viski fiyatlarını paylaştığımız bu içeriğimizde Savoy viski yorumlarını paylaşmasak olmazdı. Aşağı kısımda daha önce Savoy viski tüketen kişilerin yorumlarını görebilirsiniz.

malum içki fiyatlarının zamlanmasından sonra bir yakınının ikramı ile içtim. daha önce bulgar viskisi olarak black ram içmiştim ve çok damak tadıma lezzetli gelmemişti. savoy viski çok daha iyi ve içimi black ram viski markasına göre oldukça kaliteli.

Bu kişi, Savoy viskinin diğer viskilerden birisi olan Black Ram viskiye göre oranla daha leziz olduğunu belirtmiş.

üstüne altına bira sıkıştırıldığında adamı maymun eden bulgar viskilerinden birisi. savoy’un tadı da çamaşır suyuna benzer.

Bu kişi, Savoy viskinin tadını beğenmemiş, sonrasında bira içildiğinde kafayı derinden bulduğunuzu belirtmiştir

bulgaristan içki markası hem viskisi hem de votkasını denemiş bir insan olarak fiyat/performans açısından oldukça tatmin edici. tekilası da mevcutmuş denersem yazarım.

Bu kişi, Savoy viskinin tam bir fiyat/performans viskilerden birisini olduğunu ve kesinlikle tatmin ettiğini belirtmiş.

Bu kısımda sizlere Savoy viski yorumlarını paylaştık, umarım biraz olsun bilgilendirebilmişizdir.

savoy viski 100lük fiyat

Savoy viski fiyatları güncel mi?

Evet, Savoy viski fiyatları 2023 yılı itibari ile zamlı fiyatlardır.

Savoy 100lük viski ne kadar?

Savoy 100’lük viski fiyatı 2023 yılı itibari ile 350 TL fiyat etiketine sahiptir.

Savoy viski içimi nasıl?

Savoy viski içimi, kullanıcıların yorumlarına baktığımızda yumuşak bir içime sahiptir.

İlginizi Çekebilir;

guncelmarketfiyati.com sizi hiçbir şekilde alkol kullanmaya özendirmez. Bu site üzerinden sadece alkol fiyatları ve yorumları gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme

Bu konumuzda Savoy Viski Fiyatı konusuna değinmiş olduk. Daha fazlası için guncelmarketfiyati.com web adresimizi takip etmeyi unutmayın. Soru öneri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

3.7/5

Yorum yapın