Şok Avokado Fiyatı

Şok avokado fiyatı değineceğim farklı bir konudur. Son senelere damga vurmuş olan meyvelerden birisi avokado olmaktadır. Özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin gözdesi haline gelmiştir. Birçok yerde bulabilmek mümkündür. Benim ihtiyacım olduğunda ise tercihim Şok market oluyor. Çünkü oldukça kaliteli şekilde sunmaktadır. Manav reyonunu sürekli olarak geliştirmenin peşindedir. Ayrıca uygun fiyat politikasını da asla terk etmiyor. 2022 yılında da müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Birçok mahallede açılmaya devam eden mağazalarından da bu anlaşılmaktadır.

Şok avokado fiyatı
Harikulade görünen avokadolar.

Avokadonun birçok farklı yenilme şekli mevcuttur. Benim en sevdiğim hali ise ezmesi oluyor. Şöyle ki tek başına yenilmesi biraz zor bir meyvedir. Tadı bazı kişilerce damak tadına uygun bulunmuyor. Ancak benim tarifimle sizin de vazgeçilmezler arasında olacaktır. Birinci olarak çatal yardımıyla Şok marketten aldığımız avokadoyu çekirdeğinden ayırıyoruz. İkinci olarak kaseye koyup iyice eziyoruz. Son olarak ise üzerine zeytinyağı ve tuz ekliyoruz. Birbirleriyle iyice harmanladıktan sonra afiyetle tüketebilirsiniz. Bunları yaparken de avantajlı Şok avokado fiyatı sizlere iyi gelecektir.

Şok avokado fiyatı
Avokadonun ağaç dalındaki hali.

Vücut sağlığımızı düşünüyorsak kaliteli meyve ve sebzeleri soframızdan eksik etmemeliyiz. Besin değeri yüksek olan avokado da her öğüne dahil edilebilecek muhteşem bir tarım ürünüdür. Diğer türlere oranla içinde çok daha fazla sağlıklı yağ bulunur. Antioksidanlar sayesinde de bağışıklık sistemimizi güçlendirmektedir. Şok avokado da bulunan vitaminler ise birçok rahatsızlığa karşı kalkan niteliğine sahiptir. Siz de en yakın şubesine giderek sepetinize ekleyebilirsiniz. Olgunlaştırdıktan sonra da keyfini çıkarabilirsiniz. Hem de Şok avokado fiyatı sayesinde bütçenizi fazla zorlamamış olursunuz.

  • Şok market avokado adet fiyatı 2022 senesinde 8,5 TL olarak belirlenmiştir.

Şok market biber fiyatları
Şok biber salçası fiyatı
Şok Vatan ton balığı fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın