Şok Ayran Fiyatı

Şok ayran fiyatı 2023 ayrıntılarını ele alacağız. Yemeğin yanında içecek olmadan yapamayanlardansanız Şok market size yardımcı olacaktır. Harika kaliteye sahip ürünleri ucuz fiyatı ile alabiliyorsunuz. Bunlardan birisi de ayran olmaktadır. Dolaptan çıkardıktan sonra muhteşem lezzetin tadına varabilirsiniz. Şok da satılan Mis ayran gerçekten de muhteşem bir tada sahiptir. Özellikle yaz aylarında serinleme ihtiyacı hissettiğinizde imdadınıza yetişmektedir. Asitli içecekler yerine benim de tercihim bu yönde olmaktadır. Her yemeğin yanında afiyetle tüketilebilmektedir. Ayrıca fiyatı da 2022 yılında hala alınabilir seviyede kalmıştır.

Şok ayran fiyatı
Köpürtülerek servis edilen Mis ayran.

Şok market her zaman yüksek performansa sahip gıdaları ucuza sunma gayreti içindedir. Üretim yapan firmalar ile anlaşarak kendisine özel markalar ortaya çıkarmaktadır. Daha önce bahsetmiş olduğumu Mis de bunlardan birisidir. Süt mamulleri denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olmayı başarmıştır. Sadece Şok reyonlarında bulunabilmektedir. Farklı bir zincir markette bulunamamaktadır. Bundan ötürü de müşterili Şok ayran fiyatları 2022 verilerini merak etmektedir. Bizzat kendim mağazalara giderek gereken bilgileri not alıyorum. Sonrasında güncel haliyle fiyatları sizlerle paylaşıyorum. Konu hakkında sormak istediklerinizi ve görüşlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

Şok ayran fiyatı
Muhteşem görünen ayran bardağı.

Öğünlerinde sağlıklı yiyecekleri tercih edenler içecek olarak da alternatif arayışlarına girmektedir. Günümüzde pek çok çeşit içinde yüksek miktarda şeker bulunur. Fakat Şok Mis ayranlarında böyle bir durum yoktur. Belirli miktarlarda içiniz rahat bir şekilde içebilirsiniz. Diyetlerinizde ayran olmadan yapamam diyorsanız mutlaka bir şans verin. Yoğun kıvamı ve eşsiz lezzeti ile ayranlarını bizlere sunuyorlar. Mis markası aynı şekilde yoğurt ve süt satışını da Şok’a sağlamaktadır. Her geçen gün alıcı sayısının da arttığını gözlemlemek mümkündür. Bunda en büyük etkenlerden birisi de Şok ayran fiyatı 2022 versiyonunun hala uygun olabilmesidir.

Şok Mis Ayran Fiyatı, 1.5 Lt, Küçük ve Bardak Ayran

Şok Mis ayran fiyatı gramajına göre değişmektedir. Satın alım yaparken tamamen isteğinize göre hareket edebilirsiniz. Genel olarak fazla tüketim sağlıyorsanız seçiminizi büyük şişeden yana kullanabilirsiniz. Çünkü Şok Mis 1.5 lt ayran fiyatı daha ekonomik olmaktadır. Fakat daha çok tek seferlik kullanım yapacaksanız bardak ayran sizin için daha iyi olacaktır. Bu sayede israfın önüne geçmiş olursunuz. Çünkü dolapta tutulsa dahi bir süre sonra kalan kısmı ekşime yapabilecektir. Bütçenizi tasarruflu kullanmak istiyorsanız mutlaka bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Küçük ayran sayesinde yemekleriniz çok daha kolay yenilebilir olacaktır. Bütün saydıklarım için ise Şok marketlere uğramanız yeterlidir.

Şok Mis 1.5 lt ayran fiyatı
Şok Mis ayran ve gevrekle hazırlanmış kahvaltı.
  • Mis 1.5 Lt Ayran Fiyatı = 9,50 TL
  • Mis küçük ayran fiyatı = 2,25 TL
  • Mis bardak ayran fiyatı = 2,20 TL

A101 simit ne kadar?
Şok market biber fiyatları
Şok Vatan ton balığı fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın