Şok Börek Fiyatları

Bu yazımızda sizler için Şok börek fiyatları için derleme yaptık. Sigara böreği, tepsi böreği ve Superfresh börek 2022fiyatları için tüm detayları bulabilirsiniz.

Şok börek fiyatları sıkça araştırılan konulardan birisidir. Evde yenilecek bir şey bulamadığınız zamanlarda hazır yemekler yardımcı olmaktadır. Pratik ve kolay pişirme süreçleri nedeniyle ben de sıkça tercih ediyorum. Şok’ta satılan börekler de buna dahil oluyor. Oldukça lezzetli, kaliteli ve uygun fiyatlı olması nedeniyle sepetime mutlaka ekliyorum. Siz de Şok markete uğrayarak satın alabilir ve mutfağınızda basitçe pişirebilirsiniz.

Şok börek fiyatları
Şok börek fiyatları

Börek yapmak gerçekten zahmet ve emek isteyen bir iştir. Yufkaların açılması, kesilmesi, yağlanması ve iç harcının hazırlanması epey bir vakit istemektedir. Bunlarla uğraşmak istemiyorum derseniz Şok börek fiyatları sayesinde hesaplı alışveriş yapabilirsiniz. Pek çok marka ve çeşitle soğuk ürünler dolabında sizleri beklemektedir. 2022 yılına ait güncel ayrıntıları da bu yazımızda bulabileceksiniz.

Şok hazır börek fiyatları
Şok hazır börek fiyatları

Diyelim ki sevdiğiniz börek çeşidini aldınız ve eve geldiniz. Aklınıza ben bunu nasıl pişireceğim? sorusu gelebilir. Yanıt vermek gerekirse işiniz gerçekten kolay! Şok börek paketini dikkatlice açıyoruz. Zaten kendi tepsisi olduğu için ekstra bir işleme tabi tutmuyoruz. Ayrıca yağlı bir şekilde bize ulaşıyor. Fazladan sürmeniz de gerekmiyor. Sonrasında fırını 180 dereceye ayarlayıp böreği fırına veriyoruz. Yaklaşık 40 dakika sonra yenmeye hazır hale geliyor. Yanında ayran ya da çay ile mükemmel bir menü oluşturabilirsiniz.

Şok Hazır Börek Fiyatları

Şok’ta satışa sunulan böreklerin en beğendiğim yanlarından birisi malzeme kalitesidir. Ev yapımıyla yarışabilecek düzeyde olduğunu söyleyebilirim. Çıtır çıtır olması ve yufkasının kalitesi gerçekten muazzam. Bunların yanı sıra Şok hazır börek fiyatları da hala ucuz olma özelliğini koruyor. Sıfırdan yaptığınızda oluşan maliyete katlanmanıza gerek kalmıyor. Bütün bunlardan yararlanmak için size en yakın Şok markete uğrayabilirsiniz. Deneme şansınız olursa fikirlerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.

Şok hazır börek fiyatları 2022
Şok hazır börek fiyatları 2022

Şok hazır börek fiyatları için mağaza ziyareti yaparak gerekli notları almış bulunuyorum. Sizlere sunacağım tüm detayları bizzat doğru kaynaklardan elde ediyorum. Artan gıda ücretleri nedeniyle takibinin zorlaştığını biliyorum. Aynı börek fiyatlarında olduğu gibi 2022 ürünlerine ait verileri paylaşmaya devam edeceğim. Her zaman Şok marketin belirlediği fiyatların geçerli olacağını yine de unutmayın. Konu hakkında sormak istediklerinizi bana iletebilirsiniz.

Şok Tepsi Böreği Fiyatı

Şok tepsi böreği fiyatı son dönemlerde benim de ilgimi çekmektedir. 2022 senesine ait olan güncel etiket değerini sizlere aktaracağım. Çeşit çeşit tepsiler arasından istediğinizi tercih etmekte özgürsünüz.

  • İnci Peynirli Tepsi Böreği 800 Gr = 28,90 TL

Şok tepsi böreği fiyatı
Şok tepsi böreği fiyatı

Şok Sigara Böreği Fiyatı

Sigara böreği sevenlerdenseniz Şok markete uğrayabilirsiniz. Harika sarılmış yufka arasında peynir dolgusu gerçekten başarılı. Yine pişirme işlemi çok pratik. Kızgın yağlı tavada kısa bir süre çevirmek yeterli olmaktadır.

  • Çıtırtat Peynirli Kalem Böreği 400 Gr = 11,50 TL

Şok ceviz fiyatı
Şok mantı fiyatı 2022
Şok döner fiyatı 2022

Oy Verin.

Yorum yapın