Şok Kolonya Fiyatı

Şok kolonya fiyatı önemli konulardan birisidir. Günümüzde kişisel bakımın vazgeçilmezleri arasında el temizliği bulunmaktadır. Sürekli olarak bir yerlere temas ettiğimiz için mikrop ve virüsler elimize bulaşabilmektedir. Her zaman yıkama gibi şansa da sahip olmayabiliriz. Bu durumda en kolay yöntemlerde birisi de kolonya kullanmaktır. Şok marketlerden uygun fiyatlarla satın alınabilmektedir. Birçok çeşidiyle raflarda yerini almaktadır.

Şok kolonya fiyatı 2022
Şok kolonya fiyatı 2022

Kolonyaların pek çok farklı derecesi vardır ve arttıkça hijyen sağlama olasılığı da yükselmektedir. Genel olarak 80 dereceye ait olanlar tercih edilmektedir. Şok mağazalarında da bu çeşidi bulmak mümkündür. Ayrıca ekonomik fiyatlara sahip olması nedeniyle de bütçe dostu olmaktadır. Sizlere ileteceğimiz 2022 detayları sayesinde dışarı çıkmadan bilgi sahibi olabileceksiniz. Güncel Şok kolonya fiyatı gibi birçok konuya arama bölümünden ulaşabilirsiniz.

Şok 1 litre kolonya fiyatı
Şok 1 litre kolonya fiyatı

Şok marketlerde satılan kolonya markası Ebru olarak geçmektedir. Son derece hoş ve keskin bir limon kokusuna sahiptir. Elinize döktüğünüzde çok iyi bir temizlik sağlamaktadır. Yine de en kısa sürede sabun ve su ile yıkamayı unutmayınız. Şok şubelerinde satılan Ebru kolonya çoğunlukla 1 litre ağırlığındadır. Dolayısıyla uzun süre kullanım yapma imkanı tanır. Bunun yanı sıra Şok kolonya fiyatı oldukça avantajlıdır. Cebinize dost bir alışveriş için idealdir.

Şok kolonya fiyatı 2022
Şok kolonya fiyatı 2022

Özellikle toplu taşıma kullanımlarında birçok kirli yerle temas ediyoruz. Sürekli eldiven kullanmak da mümkün olmayınca akla gelen seçenek kolonya oluyor. Lavaboya hemen erişim sağlayamıyorsanız ellerinizin steril kalması için kullanabilirsiniz. Öncesinde Şok kolonya fiyatı için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede diğer firmalarla karşılaştırmaya da gidebilirsiniz. Kesenize hangisi uygunsa ona yönelerek ekonominize katkıda bulunabilirsiniz.

  • Rebul Kolonya 50 Ml = 9,95 TL
  • Ebru Limon Kolonyası 400 Ml = 10,90 TL
  • Duru Limon Kolonyası Pet 400 Ml = 24,95 TL
  • Selin Limon Kolonyası 400 Ml = 23,95 TL
  • Pereja Limon Çiçeği Kolonyası 300 Ml = 30,95 TL

Şok market aseton fiyatı
Şok beyaz sirke fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın