Şok Mantı Fiyatı

Şok mantı fiyatı detaylarını ele alıyoruz. Mantı herkes tarafından sevilen harika bir yemek türüdür. Pek çok çeşidi ve yenme şekli mevcuttur. Genel olarak elde açılan versiyonu daha lezzetli olmaktadır. Ancak böyle bir şeyi yapmak için hem zaman hem de el becerisi gerekmektedir.

Hamurun hazırlanması, iç harcın yapılması ve doldurulması oldukça zahmetlidir. Bunları yapma imkanı olmayanlar ise Şok marketten uygun fiyata hazır mantı alabilir. Kıymalı olarak bizlere sunulan bu mantılar gerçekten de muhteşem tada sahiptir. Hamurunun sertliği tam kıvamındadır. İç harcın ise özenle hazırlandığı belli olmaktadır.

Şok mantı fiyatı 2022
Şok mantı fiyatı 2022

Paketli mantıların en büyük kolaylığı pişirme şeklidir. Yapılması gerekenler çok basit. Bir tencerede sıcak suyu kaynatıp içine tuz ekliyoruz. Biraz sıvıyağ damlatmak da işe yarıyor. Birbirlerine yapışmasını önlüyor. Sonrasında poşetini yırttığımız ve ekonomik fiyata aldığımız Şok mantı tanelerini içine dökelim.

Biraz karıştırdıktan sonra iyice pişmesini bekleyelim. Bir süzgeç yardımıyla suyunu süzelim. Tabağa bir porsiyon olacak şekilde boşaltalım. Bana göre yanında sarımsaklı yoğurt da olmazsa olmaz. Ayrıca pul biberi tereyağı ile kavurup üzerine ekleyebilirsiniz. Restoranlarda satılanlarla yarışır cinsten bir sonuç ortaya çıkacaktır. Buna ek olarak Şok mantı fiyatı 2022 versiyonu sayesinde fazla ücretler ödemenize de gerek olmayacaktır.

Şok mantı fiyatı 2022
Şok mantı fiyatı 2022

Bir mantının iyi sayılması için bazı niteliklere sahip olması gerekiyor. Kıymasının etin iyi yerlerinden çekilmiş olması kesinlikle ilk kriter. Çünkü yerken ağzınızda dağılması idealdir. Benim fikrime göre Şok bu işi gerçekten başarıyor. Hiç evde yapılmışını aramama gerek kalmıyor.

Ayrıca kesenizi Şok mantı fiyatı sayesinde fazla zorlamıyorsunuz. Tüm bu yararların yanında mağaza sayısı sayesinde ulaşılabilirliği de avantaj sağlıyor. Etrafınıza mantı satan bir şarküteri bulunmuyorsa imdadınıza Şok yetişiyor. Siz de bu lezzetten mahrum kalmamış oluyorsunuz. Yaptığınız alışveriş listesinde hazır mantı da bulunuyorsa mutlaka bir şans verin derim.

Şok Mantı Fiyatı; İnci, Piyale ve Superfresh Mantı

Şok’a özel üretim yapan İnci markası da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sebebi de İnci mantı fiyatı sebebiyle oluşan ekonomik avantajdır. Fazla para ödemeden bir öğün yapmak için gerçekten de idealdir. Besleyici öğeler nedeniyle de uzun süre tokluk hissi yaratmaktadır.

Oldukça doyurucu bir tabak hazırlamış olursunuz. Dondurulmuş olarak satışı mevcuttur. Herhangi bir çözdürme işlemi yapmadan direkt olarak pişirebilirsiniz.

İnci, Piyale ve Superfresh Mantı Fiyatları
İnci, Piyale ve Superfresh Mantı Fiyatları

Bir diğer satılan marka ise Piyale oluyor. Bu mantıkların özelliği kuru halde paketlenmesidir. Kaynama süresi biraz daha uzun olsa da donuk haliyle benzer tadı yakalayabiliyorsunuz. Ayrıyeten Piyale mantı fiyatı da sizi üzmeyecek seviyelerde kalmaya devam ediyor. Bulunduğumuz 2022 yılında dahi içiniz rahat bir şekilde satın alım sağlayabiliyorsunuz.

Sürekli olarak bulunmasa da aktüel kampanyalarda Superfresh ürünleri de gelebiliyor. Her markette bulunan mantıları da bence kendisini kanıtlamış vaziyettedir. Daha önce hiç denemediyseniz öneriyorum. Buzlukta saklayarak ihtiyaç duyduğunuz kadarını kullanabilirsiniz. Bu şekilde Superfresh mantı fiyatı için de israfın önüne geçmiş olursunuz.

Şok döner fiyatı
Şok domates fiyatı
Şok ayran fiyatı
Şok Vatan ton balığı fiyatı

Oy Verin.

Yorum yapın