Şok Market Biber Fiyatları

Şok market biber fiyatları ele alacağımız konu olacaktır. Biber, bütün yemeklerle uyum sağlayabilen harika bir sebze çeşididir. Pek çok salatada da kullanılabilmektedir. İnternet üzerinde meyve ve sebze fiyatlarının güncel halini bulmak mümkün olmuyor. Bundan ötürü bizzat marketleri ziyaret ederek sizler için notlarımı alıyorum. 2022 yılına ait tüm detaylar için web sitemi takip etmeniz yeterli olacaktır. Biber fiyatları hakkında sormak istediklerinizi de yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Şok market biber fiyatları
Biber çeşitleri.

Şok şubelerinde bulunan manav reyonu beni her zaman cezbetmiştir. Taptaze ürünler ile müşterileri de memnun kalmaktadır. Bunu yaparken fiyatları da avantajlı olacak seviyelerde tutmaktadır. Aslında biber alımı için tercihim çarşı ve pazarlar oluyor. Fakat bazen dolapta olmadığında ve acil ihtiyacım olduğunda Şok imdada yetişiyor. Her zaman raflarda yerini alan biber çeşitleri sayesinde kendimi daha rahat hissediyorum. Hem de Şok market biber fiyatları ile ekonomik bir alışverişin keyfini çıkartıyorum.

Şok market biber fiyatları
Kırmızı biberler.

Canınız menemen mi çekti? Fakat o da ne evde bazı malzemeler eksik. Bu durumda tek yapmanız gereken size en yakın Şok’a uğramak olacaktır. Yumurta, domates, biber ve yağ gibi tüm ihtiyaçlarınızı ucuz fiyatlarla giderebilirsiniz. Eve gelince tavada yağı kızdırın. Doğradığınız domates ve biberleri ekleyin. En son olarak üstüne yumurtayı kırın. Harika bir menemen hazır olacaktır. Üzerine de pul biber dökebilirsiniz. Tüm bunların keyfini çıkarmak için Şok market biber fiyatları size yardımcı olacaktır. Yüksek meblağ ödemeden satın alım yapabilirsiniz.

Şok Market Kapya Biber Fiyatı, Kırmızı Biber Fiyatı

Şok market kapya biber fiyatı da bir diğer merak edilen konu oluyor. Kapya biber farklı yapısıyla birçok tarifin temel unsuru olmaktadır. Özellikle pirinç ile yapılan dolması harikalar yaratmaktadır. Hem de düşük fiyatı ile birçok kişinin tercih sebebi oluyor. Bir diğer adı ise kırmızı biber olarak geçmektedir. Yeşil versiyonuna göre lezzeti çok daha farklıdır. Etli bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla damakta hoş bir tat bırakmaktadır. Ayrıca ev yapımı salça da kapya biber ile yapılabilmektedir. Siz de yüksek kaliteye sahip bu besini almak için Şok markete uğrayabilirsiniz.

Şok Market Kapya Biber Fiyatı, Kırmızı Biber Fiyatı
Harika görünen kapya biberler.
  • Şok market 1 kg yeşil biber fiyatı 2022’de 14 TL’dir.
  • 1 kg kapya biber fiyatı 2022 yılında 18 TL olarak belirlendi.
  • 1 kg kırmızı biber fiyatı ise 2022 senesinde 17 TL şeklindedir.

Şok biber salçası fiyatı
a101 kabartma tozu fiyatları
A101 Fanta fiyatları

Oy Verin.

Yorum yapın