Şok Market Karpuz Fiyatı

Şok market karpuz fiyatı yaz aylarına yaklaştığımız bugünlerde önem kazanmaktadır. En sevilen meyvelerden birisi olan karpuz market zincirlerinin manav reyonlarında yerini almaktadır. Başlangıçta fiyatı biraz yüksek olsa da zaman içerisinde düşmeye başlıyor. Dolayısıyla Şok’ta karpuz fiyatı güncel hali merak unsuru oluyor. Sizlerle tüm 2023 detaylarını paylaşmaya devam ediyorum. Bizzat mağazaya giderek fiyatları not alıyorum. Herhangi bir değişim yapılırsa en kısa sürede makaleyi düzenlemekteyim.

Şok market karpuz fiyatı
Şok karpuz kg fiyatı

Karpuz su oranı oldukça yüksek bir meyvedir. İnsan vücuduna çok büyük faydaları vardır. Ölçülü olarak tüketilmesi halinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. İçinde fazlaca vitamin barındırmaktadır. Aynı zamanda gün içinde ihtiyacınız olan su miktarını da karşılamaktadır. Siz de sıcak günlerde bu keyfi yaşamak istiyorsanız Şok market karpuz fiyatı ayrıntılarına bakabilirsiniz. Sonrasında marketin yolunu tutarak istediğiniz boyutta ve ağırlıkta sepetinize atabilirsiniz.

Şok market karpuz kilosu
Şok market karpuz kilosu

Yalnızca dilimlenerek yenilen karpuz farklı tariflerde de kendine yer bulmaktadır. Bunlardan bir tanesi benim de favorim olan karpuz salatasıdır. Şok markete giderek satın almanız yeterlidir. Kısaca tarifini de aktarmak isterim. Birinci olarak karpuzu ufak boyutlarda doğrayalım. Lokmalık olacak boyutta olmasına özen gösterelim. İkinci olarak derin bir kaba alalım. Üstüne ince kıyılmış nane serpelim. Son işlemimiz de beyaz peynir koymaktır. İyice harmanladıktan sonra afiyetle yiyebilirsiniz. Ara öğünlerinizi Şok market karpuz fiyatı sayesinde ucuza yapabileceksiniz.

  • Karpuz kg fiyatı 2023 yılında 14,55 TL olarak belirlenmiştir.

Şok avokado fiyatı
Şok market biber fiyatları

Oy Verin.

Yorum yapın