Şok Soğan Halkası Fiyatı

Şok soğan halkası fiyatı yılında da avantaj sağlamaktadır. Restoranlarda satılan birçok fastfood ürünü evde de yapılabilmektedir. Soğan halkası da bunlardan birisidir. Yüksek ücretler ödemeden bu mükemmel lezzetin keyfini siz de çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken ise size en yakın Şok markete gitmek olacaktır. Her geçen gün artan şube sayısı ile müşterilerini memnun etmektedir. Kaliteli pek çok gıda maddesini uygun fiyatı sayesinde zorlanmadan alabilirsiniz. Bilindik markalar ile kıyaslandığında İnci soğan halkası çok iyi bir lezzet sağlamaktadır.

Şok soğan halkası fiyatı 2022
Çıtır çıtır pişmiş Şok soğan halkaları.

Zamanı kısıtlı olan kişiler genel olarak hazır ve dondurulmuş yiyeceklere yönelmektedir. Pratik hazırlanması ise en önemli tercih sebebidir. Şok’un bizlere sunduğu soğan halkası da bu şekildedir. Nasıl yapılır? diye soracak olursanız gerçekten çok basit. Bol sıvıyağ döktüğünüz tavayı iyice ısıtıyoruz. Paketini açtığımız halkaları yavaşça içine atıyoruz. Kısa bir süre piştikten sonra çeviriyoruz. İşte muhteşem bir öğün hazırlamak bu kadar kolay. Hiç çözünmesini beklemeden dondurulmuş haliyle pişirebiliyorsunuz. Ayrıca Şok soğan halkası fiyatı 2022 hala alınabilir seviyelerde tutuluyor. Çok fazla para ödemenize gerek kalmıyor.

Şok soğan halkası fiyatı 2022
Sos ile müthiş uyum sağlayan Şok İnci soğan halkası.

Şok dolaplarında bulabileceğiniz soğan halkasının markası İnci olmaktadır. Sadece buradan temin edilebilmektedir. Özel üretim anlaşmaları sayesinde fiyatı son derece uygundur. Bunun dışında aktüel kampanyalarla Feast ve Superfresh de getirilebilmektedir. Dilerseniz Şok web sitesini inceleyebilirsiniz. O hafta geliyorsa daha ucuza satın alabilirsiniz. Ben tüm marka ve çeşitlerini güvenle alıyorum. Çünkü Şok her zaman sattığı gıdaların arkasında duruyor. İade isteği olması halinde çalışanlara başvurmanız yeterli olmaktadır. Şimdi Şok soğan halkası fiyatı 2022 tablosuna bir göz atalım. Sorularınız olursa yorum kısmından iletebilirsiniz.

  • İnci Soğan Halkası 450 Gr fiyatı = 11,90 TL
  • Superfresh Soğan Halkası 455 Gr fiyatı = 21,40 TL
  • Feast Soğan Halkası 440 Gr fiyatı = 25,45 TL

Şok ayran fiyatı 2022
Şok Vatan ton balığı fiyatı
Şok market biber fiyatları

Oy Verin.

Yorum yapın